Анонси

Хорор та фентезі: у Кропивницькому відбудеться зустріч з письменниками

. 763

У Кропивницькому, в бібліотеці для юнацтва імені Євгена Маланюка відбудеться зустріч із письменниками, які пишуть у жанрі фентезі та хорору: Ольгою Мігель та Вадимом Овчаровим.

 

literatura copy 1

 

Письменниця Ольга Мігель - п’ятиразова призерка конкурсу «Коронація слова». Її оповідання входили в ТОП конкурсу фентезійних історій «Брама-2017», «Брама-2018». Вона авторка циклів пригодницького фентезі «Крук та Чорний Метелик» та «Мисливці за міськими легендами». Книга «Мисливці за міськими легендами» з елементами коміксів, аніме та інтернет-байок отримала нагороду міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2019».

Авторка прагнула розповісти міські легенди, показати, показати кропивницькі вулиці, якими містяни ходять щодня, постають у містично-фентезійному світлі. За її словами, книга зорієнтована на підлітків та тих, хто відкритий до пригод і нових світів.

Кропивницький письменник Вадим Овчаров пише у жанрі фантастики, фентезі та хорору. Здобув чимало гран-прі престижних конкурсів та премій, здобув першість на літературному конкурсі імені Валерія Гончаренка, в результаті була опублікована його перша збірка оповідань «Дві години до світанку». У 2017 році здобув першу премію конкурсу малої прози в стилі фентезі «Брама», а 2018 року став його призером.

Серед опублікованих робіт – детективне оповідання «Тюльпани серед бур’яну», «Мрійник» тощо. У письменництві віддає перевагу трьом жанрам: хоррору, фентезі та фантастиці. Серед його улюблених авторів: Стівен Кінг, Говард Лавкрафт, Вольфганг Хольбайн, Роберт Сальваторе, Бернхард Хеннен, Абрахам Мерріт, Террі Брукс та багато інших.

Зустріч відбудеться у четвер, 26 січня, о 14:00 у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва імені Євгена Маланюка. Участь безкоштовна.

 

Як "Гречка" раніше писала, У Кропивницькому в освітньо-культурному просторі "Гончаренко центр" відбудеться історичний лекторій "Бій під Крутами: Як це було?".

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама