Анонси

Кропивничанок старшого віку запрошують стати моделями в рекламі одягу

 Автор: Ірина Зайцева. 2366

У Кропивницькому за ініціативи громадської організації "Вік щастя" та Школи моделей естетичного виховання "Mix models" триває проєкт"Fashion_вік", для якого шукають моделей старшого віку.

 

kasting

Як зазначили організатори, для проєкту потрібні жінки віком від 45 років, незалежно від статури, кольору волосся та інших умовностей.

"Ми неодноразово задавались питанням, чи може бути моделлю жінка у 50-70 років? І взялись довести, що може і буде неперевершеною моделлю, яка продемонструє одяг наших українських дизайнерів. Крім того, це ще й можливість втілити в життя свою мрію - сяяти на подіумі!", - йдеться у повідомлені.

Необхідно заздалегідь зареєструватися за посиланням, де вказати свої розмір одягу та взуття, щоб стилісти та дизайнери підготували потрібний розмір.

"Спочатку треба трішки повчитись, призвичаїтись до фото та відеозйомки, навчитись красиво рухатись. З цим допомоуть досвідчені хореографи, стилісти та фотографи. Для вас це буде незабутній досвід, можливо згодом ми вас побачимо на обкладинках модних журналів", - зазначають організатори.

Кастинг відбудеться у неділю, 26 лютого, о 12:00 в офісі 114, по вулиці Євгена Чикаленка 1а.

Як "Гречка" раніше повідомляла, у Кропивницькому жінки віком від 50 років стали моделями презентаційного показу срібних виробів.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте