Анонси

Поетичні читання: кропивничан запрошують на зустріч з Сергієм Жаданом

 Автор: Ірина Зайцева. 925

У Кропивницькому в обласній філармонії 3 квітня відбудеться зустріч з українським письменником, поетом та фронтменом гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма» Сергієм Жаданом.

316554240 713490066800013 2047884870962563404 n copy

Фото з Facebook сторінки Сергія Жадана

"Доки є можливість читати вірші - треба читати вірші. Тому побачимося на поетичних читаннях. Принагідно, позбираємо кошти на щось корисне", - зазначив Сергій Жадан на своїй сторінці у Facebook.

Квитки можна придбати за посиланям.

Довідково:

Сергій Жадан - український поет, прозаїк, перекладач та громадський активіст. Народився у місті Старобільськ Луганської області в україномовній родині. Закінчив Харківський державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, а згодом в ньому ж навчався в аспірантурі. Захистив дисертацію, присвячену українському футуризму.

Згодом – викладач кафедри української та світової літератури університету, а також віце-президент Асоціації українських письменників. Із 2004 року – незалежний письменник. Є членом Комітету з Національної премії України імені Тараса Григоровича Шевченка. Перекладає з німецької, польської, білоруської та російської мов. Автор численних поетичних збірок, романів, оповідань, повістей.

Поширюйте

Коментуйте