Анонси

Макс Кідрук у Кропивницькому презентує нову книгу: як придбати квитки

 . 1148

У Кропивницькому відбудеться презентація нової книги українського письменника Макса Кідрука "Колонія". Виручені за квитки гроші направлять на допомогу ЗСУ.

20230221 162125 scaled

Як повідомив письменник на своїй Facebook-сторінці гроші він спільно із "Волонтерським штабом АНГАР" направить на купівлю дронів для підрозділів військових на передовій.

Презентація відбудеться 28 квітня о 18:30 в актовій залі ЦДУ ім. В. Винниченка.

Замовити квитки можна в розділі «Події» на сайті maxkidruk.сom. https://darkages.maxkidruk.com/events/

В анотації книги розповідається, що події відбуваються у 2141 році. Людство на Землі ще не оговталося від хвороби клодис, що призвела до найбільшої за пів століття пандемії, коли з’являється новий патоген, який інфікує винятково вагітних жінок. Група вчених-імунологів намагається з’ясувати, що він таке і чи пов’язана його поява з нейтринними спалахами, зафіксованими довкола планети. Чисельність населення марсіанських Колоній перевищує сто тисяч мешканців, і третина з них народжені на Марсі. Вони програють суперспеціалістам із Землі боротьбу за робочі місця в наукомісткій економіці Марса і змушені гарувати, мов раби, на низькокваліфікованих ручних роботах. Що більше їх сягає повноліття, то дужче вони прагнуть змін, не усвідомлюючи, що ці зміни ставлять під загрозу саме існування Колоній.

Фото:  ITC.ua

Поширюйте

Коментуйте