Анонси

Ефективне самоврядування: для громад Кіровоградщини презентують новий проєкт від USAID

 Автор: Ірина Зайцева. 1350

Агенція сталого розвитку "Хмарочос" за підтримки Програми USAID DOBRE в шести громадах Кіровоградщини впроваджуватимуть проєкт “Голос громади в місцевому самоврядуванні”.
5e5e672caa733316537377
Як зазначають організатори, для представників громад лектори агенції проведуть презентацію в режимі online. Так, лекція буде у п'ятницю, 14 квітня, з 11:00 до 12:00. В ній розкажуть про напрямки діяльності та можливості проєкту для залучення громадян до розв'язання питань місцевого рівня, покращення згуртованості жителів, молодіжної роботи, а також розбудови спроможностей місцевих громадських організацій та ініціативних груп.
До участі можуть доєднуватись представники та представниці органів місцевого самоврядування, громадські організації та ініціативні групи, волонтерські організації, молодіжні ради, педагоги, працівники культури та спорту, активні жителі громади, які є партнерами Програми DOBRE у Кіровоградській області: Знам’янська, Компаніївська, Новопразька, Новоукраїнська, Помічнянська, Приютівська Учасникам необхідно заздалегідь зареєструватись за посиланням.
 Координаторка заходу: Ірина Ткаченко (0976931163) agency.skyscraper@gmail.com

Поширюйте

Коментуйте