Анонси

У Кропивницькому відбудеться прем’єра хореографічної вистави «Мавка.Шоу» (ФОТО, ВІДЕО)

 . 1460

Вже у червні у Кропивницькому відбудеться грандіозна премʼєра від творців шоу «Вартові Мрій» та «Winterra», створена за мотивами найочікуванішого українського мультиплікаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» – квитки вже у продажу.

MAVKA 1920 1080 КРОПИВН

 

У березні на українські екрани з приголомшливим успіхом увірвався мультфільм «Мавка. Лісова пісня». За п’ять вікендів він став найкасовішим українським фільмом та найкасовішим анімаційним проєктом за всю історію українського кінопрокату часів Незалежності. А з 12 травня герої Всесвіту Мавки з'являться і на театральній сцені – у першій та єдиній офіційній хореографічній виставі «Мавка.Шоу» від Stage Show Company.

«Ми впевнені, що «Мавка.Шоу» – це унікальна можливість провести час усією сім'єю, адже все, що відбувається на сцені, не залишить байдужими ні дітей, ні підлітків, ні батьків. Ми робимо справді унікальний продукт: шоу з яскравими декораціями та цікавими сценічними рішеннями, яке можна буде показати на будь-якій сцені нашої країни та поза її межами», – розповідає CEO StageShow Company Наталія Гончар.

У новому дійстві організатори готують багато сюрпризів. Перш за все, гості шоу зустрінуть улюблених героїв анімаційного фільму в нових образах. Серед них, окрім головних героїв – Мавки, Лукаша та Килини, є й улюбленець малечі Жабокиць Квусь.

Хореографічна вистава «Мавка. Шоу» – це унікальне поєднання класики та сучасності у новому форматі, доповнене яскравими хореографічними та акробатичними номерами, візуальними спецефектами та режисерськими рішеннями, яке можна буде побачити у 20 містах України, серед яких і Кропивницький. А восени «Мавка.Шоу» вирушить на гастролі країнами Європи.

43

96

«Мавка. Шоу» – це:

  • унікальні сценічні рішення, яких ще не бачили ні українські, ні європейські глядачі
  • хореографія та акробатичні номери на театральній сцені, які поєднані захоплюючим сюжетом
  • українська класична історія у новому форматі, яка залишається актуальною крізь роки
  • історія, яка буде цікава і дорослим, і дітям, адже у ній кожен впізнає себе.

12 copy

36

Хореографічна вистава у Кропивницькому відбудеться 4 червня в Обласній філармонії. Квитки вже зараз можна придбати за посиланням.

Реклама

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте