Анонси

Ярмарок та благодійний концерт Alyona Alyona: простір «MИР 2.0» анонсував відкриття сезону

 . 1182

 

У цю неділю, 28 травня, волонтерський майданчик «МИР 2.0» анонсував відкриття сезону. В програмі благодійного заходу – ярмарок, презентація фотовиставки, виступи творчих колективів та української реперки Alyona Alyona.

Mur2.0

Відкриття сезону в «МИР 2.0» у 2022 році. Фото з архіву «Гречки»

Як повідомили організатори, за вхід потрібно буде сплатити благодійний внесок: всі зібрані кошти передадуть на купівлю підтримку української армії.

В програмі відкриття літнього сезону «МИР 2.0» заплановано:

  • благодійний виступ реперки Alyona Alyona;
  • презентація фотовиставки Олександра Козловського «Волонтерський фронт»;
  • виставка плакатів «Країна сама себе не зробить»;
  • виступи дитячих танцювальних колективів;
  • поетичний мікрофон;
  • благодійний ярмарок.

Оплата за вхід до 16:30 становитиме  200 гривень з людини, а після – 300 гривень. Безплатно пройти на захід можуть діти віком до 5 років, люди з інвалідністю, військові (при наявності копії військового квитка) та члени родин загиблих Героїв сучасної війни.

«Цей сезон присвячуємо перезавантаженню та акумуляції сил, обʼєднанню та спільному руху до перемоги. Нагадуємо, що абсолютно всі зібрані кошти підуть на закупівлю джипа для 65 бригади 7013 частини. Наближаймо перемогу разом!», – зазначили організатори.

Святкування відкриття розпочнеться о 14:00 в неділю, 28 травня, на волонтерському майданчику «МИР 2.0» за адресою: вулиця Велика Перспективна, 19.

Mur2.0 afisha 2023

Нагадаємо, що уродженка Кіровоградщини Аlyona alyona презентувала кліп, присвячений проблемі бар’єрності українських міст.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте