Анонси

«Вглиб Кароліни»: кропивницька письменниця презентує новий психологічний роман

 Автор: Ірина Требунських. 1042

У п’ятницю, 2 червня, у книгарні «Є» у Кропивницькому місцева письменниця Вікторія Шкабой презентуватиме роман «Вглиб Кароліни».

Vglub Karolinu

Як пояснила «Гречці» Вікторія Шкабой, «Вглиб Кароліни» є другим романом із вже написаної трилогії. Перший психологічний роман під назвою «Солодко, токсично, туманно» письменниця презентувала у січні цього року.

«Ці два романи пов’язані між собою, але водночас є двома окремими творами. Тобто події відбуваються в одному місці та приблизно в один час. Проте головні герої зовсім інші, і цей роман порушує інші соціальні проблеми», – розповіла авторка.

Роман «Вглиб Кароліни» порушує питання повернення людини з війни: посттравматичний синдром впливає на стосунки головної героїні з її партнером, який є учасником бойових дій. При цьому події відбуваються у тому ж місті з великим парком і черевичним маніяком.

Зустріч з письменницею Вікторією Шкабой і презентація її другої книги «Вглиб Кароліни» відбудеться у Кропивницькому в книгарні «Є» (вулиця Театральна, 31) 2 червня о 18:00

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте