Анонси

У День журналіста кропивничан запрошують на показ документального фільму «Окупація: ціна правди»

 Автор: Ірина Требунських. 925

У Кропивницькому 6 червня відбудеться показ документального фільму про українських журналістів «Окупація: ціна правди». Вхід вільний.

Cina pravdu

У День журналіста, 6 червня, «Медіабаза. Кропивницький» організує безплатний показ фільму «Окупація: ціна правди», який розповідає про медійників, які постраждали від рук росіян через те, що намагалися розповідати правду про російсько-українську війну.

Кінострічка «Окупація: ціна правди» є результатом роботи редакції «Слідство.Інфо» і розповідає про українських журналістів, які під час війни опинилися в окупації та зазнали переслідувань і насильства зі сторони росіян. До фільму увійшли історії херсонського журналіста Олега Батурина, журналістки з Мелітополя Світлани Залізецької, київського журналіста Дмитра Хилюка та інших.

«Ми поспілкувалися з понад 20 українськими журналістами, яких викрадали, допитували та яким погрожували. Попри окупацію, вони продовжували робити свою роботу і не йшли на співпрацю з ворогом. Вони – справжні герої», – розповіла авторка фільму Яніна Корнієнко.

У документальній кінострічці журналісти розповідають про те, якими методами на тимчасово окупованих територіях України російські загарбники намагаються знищити професійну журналістику.

Кінопоказ відбудеться у креативному просторі KOWO (Василівський провулок, 10, п’ятий поверх) у Кропивницькому 6 червня о 18:00. Вхід вільний.

Поширюйте

Коментуйте