Анонси

"Смарт освіта" запустила безоплатну програму із вивчення англійської для дітей: як долучитись

 Автор: Ірина Зайцева. 1409

Кропивничан віком від 2 до 18 років запрошують на безоплатну літню програму із вивчення англійської мови з іноземними викладачами.

english copy copy

Як повідомили у пресслужбі громадської організації "Смарт освіта" українські діти мають змогу вивчати англійську на онлайн-заняттях, які проводитимуть педагоги-волонтери із різних куточків світу: Канади, Австралії, Японії, США, Португалії, Іспанії.

Цей проєкт громадська організація запустила з перших днів повномасштабної війни. Наразі заняття проходять на платформі Zoom щодня, окрім вихідних.

Це десятки уроків на різноманітні теми: від розмовних клубів до малювання та куховаріння, до яких можуть долучитися діти будь-якого віку. Понад 900 проведених занять відвідали вже понад 22 тисячі дітей. Окрім викладачів, на заняття запрошують зіркових гостей: астронавта Кріса Хетфілда, фокусника Кріса Пілсворта, режисера Сергіо Наваррета, канадського телеведучого і автора Боба Макдоналда.

"Це чудова нагода поспілкуватися з іноземцями на різноманітні теми, дізнатися більше про побут та культуру різних країн та покращити розмовну англійську. На червень запланували десятки занять на різні теми, а також запросили зіркових гостей", - зазначають організатори.

Щоби долучитись до проєкту та слідкувати за розкладом занять, просять підписатись на Telegram-канал за посиланням.

Як "Гречка" раніше повідомляла, в Міністерстві культури презентували національну екосистему тестування та вивчення англійської мови.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте