Анонси

Будівництво багатоповерхівок на набережній: кропивничан запрошують на громадські слухання

 Автор: Таміла Делюрман. 4183

У Кропивницькому відбудуться громадські слухання щодо внесення змін до Генерального плану та Плану зонування міста. Мова йде про зміни, які дозволять будувати житловий квартал у центрі міста, на ділянці в межах вулиць Михайлівської та Миколи Смоленчука.

dilyanka zabudova Kropivnitsky copy

Зазначимо, "Гречка" раніше писала, що у липні рада Кропивницького зареєструвала проєкт рішення щодо земельної ділянки у центральній частині міста. Згідно з проєктом, призначення ділянки планують змінити з рекреаційної на зону багатоквартирної житлової забудови. Проєкт рішення стосується ділянки розміром 0,8274 гектар біля річки Інгул в центральній частині міста. Вже у вересні забудовник розповів, який вони планують побудувати житловий комплекс.

За інформацією пресслужби міськради, громадські слухання проведуть стосовно підготовленого проєкта містобудівної документації “Внесення змін до Генерального плану та Плану зонування території міста Кропивницький (окремої її частини - ділянки в межах вулиць Михайлівської та Миколи Смоленчука)” з розділом “Охорона навколишнього природного середовища”. У проєкті також представлять звіт про стратегічну екологічну оцінку, яку на замовлення міськради розробило держпідприємство "Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Ю.М. Білоконя".

Громадські слухання відбудуться 14 червня о 10:00 в приміщенні Кропивницької міської ради за адресою: м. Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 41, кабінет 117.

Реєстрація учасників громадських слухань почнається з 9:00.

Ознайомитися із проєктом можна, звернувшись до управління капбудівництва міськради (кабінет 327) або в електронному форматі на сайті міськради за цим посиланням.

Поширюйте

Коментуйте