Анонси

У Кропивницькому безкоштовно навчатимуть розробляти мобільні додатки для iOS

Опубліковано . в Анонси


Компанія Onix-Systems спільно з IT-школою Ш ++ пропонує всім бажаючим освоїти безкоштовний курс з основ мобільного розробки на платформі iOS у Кропивницькому.

Мобільні точки правової допомоги цього тижня будуть в Маловисківському районі

Опубліковано . в Анонси

Цього тижня на Кіровоградщині продовжиться робота мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги. Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ в Кіровоградській області.  

Благодійний вечір в підтримку онкохворих дітей відбудеться у Кропивницькому

Опубліковано . в Анонси

 

1 грудня у Кропивницькому пройде благодійний вечір «Сила мистецтва», на якому збиратимуться кошти на придбання вітамінів для ВІЛ інфікованих дітей.

Кропивничан запрошують на зустріч із автором кулінарних книг та блогером Галиною Артеменко

Опубліковано . в Анонси

19 листопада о 15:00 у Кропивницькому в кафе "Філіжанка" відбудеться зустріч з автором кулінарних книг "Домашній хліб" і "Готуємо смачно в мультиварці", кулінарним блогером і автором "Жизнь - вкусная" Галиною Артеменко.

Жителів Кіровоградщини запрошують до участі в конкурсі грантів на реалізацію освітніх і культурних проектів

Опубліковано . в Анонси

Організація HBCE оголосила про проведення конкурсу грантів на отримання від 500 до 5 тис. євро на реалізацію освітніх і культурних проектів.

У Кропивницькому презентують виставку «Натура – художник – образ»

Опубліковано . в Анонси

16 листопада о 14.00 у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського з нагоди Міжнародного дня студента відкриється виставка творчих робіт студентів художньо-графічного відділення мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Натура – художник – образ».

Сучасний український письменник представить у Кропивницькому новий роман

Опубліковано . в Анонси

14 листопада у Кропивницькому за адресою вул. Велика Перспективна, 62 у арт-кафе «Берлога» відбудеться презентація нового роману Марка Лівіна «Рікі та дороги.

мир тв
загрузка...