Анонси

У Кропивницькому відбудеться езотеричний фестиваль "Коловрат"

 27 травня з 9:00 в парку на Козачому острові стартує вже третій езотеричний фестиваль всебічного розвитку людини та позитиву "Коловрат".

У Кропивницькому презентують виставу графічних творів автора мультфільму "Козаки"

29 травня о 16.15 у Кропивницькому в галереї "Єлисаветград" відбудеться відкриття виставки графічних робіт Володимира Дахно "Козаки".

Кропивничан на гарячій лінії консультуватиме начальник управління освіти

25 травня на «Гарячій лінії» міського голови Кропивницького чергуватиме начальник управління освіти Костенко Лариса Давидівна.

На Кіровоградщині відбудеться парад парасольок

1 червня о 10:00 у Знам’янці влаштують парад парасольок.

У Кропивницькому обговорять масові політичні репресії 30-х років на Кіровоградщині

18 травня о 14:00 відбудеться засідання «круглого столу» на тему «Розплата за незреалізовану державність: Великий терор 1937-1938 років на Кіровоградщині», в рамках якого презентують онлайн-добірку архівних фотодокументів та матеріалів.

У Кропивницькому дітей вчитимуть надавати першу домедичну допомогу

26 травня у Кропивницькому відбудеться тренінг "Маленький рятівник". Ініціатором даного заходу є "Пласт" .

На Кіровоградщині відбудеться фестиваль "Степограй-2018" (ПРОГРАМА)

26 травня у селі Карбівка, Добровеличківського району, Кіровоградської області, відбудеться мистецький фестиваль "Степограй-2018".

Кропивничан запрошують на святкування "Єврофесту-2018"

 До Дня Європи 19 травня з 10:00 до 15:00 на площі Героїв Майдану та у Ковалівському парку Кропивницького триватиме фестиваль «Єврофест – 2018». На учасників чекатимуть ігри, конкурси, виставки, квести, вікторини.

Зірки серіалу "Школа" приїдуть до Кропивницького

24 травня в рамках всеукраїнського туру фан-зустрічей актори українського серіалу "Школа" завітають до Кропивницького. Зустріч відбудеться о 18:00 в обласній філармонії.

Рідні військовополонених із Кропивницького просять долучитися до маршу за визволення (ВІДЕО)

19 травня о 16:00 у Києві на Майдані Незалежності відбудеться марш  за визволення військовополонених на Сході "Свободу захисникам України".

Інтеграційна зустріч громад області відбудеться у Кропивницькому

26 травня о 10:30 у Кропивницькому в креативному ІТ-простірі KOWO відбудеться Інтеграційна зустріч представникв трьох громад із Кіровоградщини.

У Кропивницькому обговорять реформу інтернатної системи

17 травня о 10:00 кропивничан запрошують на панельну дискусію "Щаслива дитина, коли є родина. Час ДІЯти», де обговорюватимуть реформу інтернатної системи.

У Кропивницькому відбудеться спортивно-музичний фестиваль вуличних культур

 

26 травня о 10:00 усіх охочих запрошують до парку "Ковалівський", де проходитиме Всеукраїнський спортивно-музичний фест "Сила нації".

Кропивничан запрошують на зіркову ніч до краєзнавчого музею

19 травня Кіровоградський обласний краєзнавчий музей запрошує всіх охочих кропивничан провести ніч у музеї з новою програмою "Зіркова ніч у краєзнавчому музеї". На відвідувачів чекають майстер-класи, експозиції в 3D-форматі та навіть частування цілющими напоями.

Всеукраїнська кінологічна виставка-змагання відбудеться у Кропивницькому

19 травня, у Кропивницькому на стадіоні АСК (район Новомиколаївка) відбудеться Всеукраїнська кінологічна виставка та змагання службових порід собак клубу КСК ТСО України.

Конкурс «Генетичний код нації» відбудеться у Знам'янці

17 травня у місті Знам'янка, Кіровоградської області, відбудеться у районний конкурс вишиванок «Генетичний код нації».

Сільгосп кооперативи Кіровоградщини запрошують до конкурсу на отримання фінансової допомоги

Регіональна комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам розпочала прийом  документів від СОК Кіровоградської області.

Жителів Кіровоградщини запрошують на фестиваль "Степограй-2018"

26 травня у селі Карбівка, Добровеличківського району, Кіровоградської області, відбудеться мистецький фестиваль "Степограй-2018".

Свято Морозива від найбільшого виробника України відбудеться у Кропивницькому

20 травня Кропивницький вкотре зустріне Свято Морозива від найбільшого виробника «солодкого холоду» України — компанії «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод»).

Кропивничан запрошують на фотовиставку «Доросле кримське дитинство»

16 травня о 9.30 у Кропивницькому в обласному художньому музеї відбудеться відкриття фотовиставки журналіста Антона Наумлюка «Доросле кримське дитинство».