Анонси

У Кіровограді влаштовують благодійний книжковий ярмарок

Опубліковано . в Анонси

23 квітня з 12.00 до 19.00 на Площі Героїв Майдану в Кіровограді буде проходити  "Весняний книговир". У програмі багато цікавого. Частину виручки від проданих книг учасники передадуть для потреб наших військових.

Про самоврядування і адміністративно-територіальну реформу говоритимуть у Кіровограді

Опубліковано . в Анонси

17 квітня о 15.00 у прес-центрі "Превесло" у Кіровограді відбудеться круглий стіл на тему : "Адміністративно-територіальна реформа і реформа самоврядування в Україні: використання європейського досвіду"

До Дня Перемоги у Кіровограді відбудеться концерт

Опубліковано . в Анонси

7 травня 2015 року в залі обласної філармонії відбудеться концерт «Солдати Перемоги», присвячений Дню Перемоги за участю творчих колективів і солістів Кіровоградської обласної філармонії

Кіровоград: для переселенців організовують День здоров'я

Опубліковано . в Анонси

Перселенців зі Сходу та Криму запроують пройти огляд у медиків різних спеціальалізацій. День здоров'я для тимчасово переселених організовує Церква Євангельських Християн Баптистів, розповіли "Гречці" в Армії Спасіння.

У Кіровограді стартував конкурс дитячих малюнків «Енергонезалежна Україна очима дітей»

Опубліковано . в Анонси

Кіровоградський виробник енергозберігаючих систем електроопалення UDEN-S оголошує про початок конкурсу дитячих малюнків «Енергонезалежна Україна очима дітей», присвяченого Дню захисту дітей.

У Кіровограді відбудеться Чемпіонат області з легкої атлетики

Опубліковано . в Анонси

18 квітня 2014р у Кіровограді відбудеться Чемпіонат області з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 1998-99 р.н. та 2000 р. н. та мол. пам’яті заслуженого тренера України В.К. Іванця.