файно

Анонси

Кіровоградців запрошують запрошують навчитись малювати пейзаж

Опубліковано . в Анонси

4 липня о 10.00 у відділі обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» в рамках роботи «Творчої майстерні» буде проведено майстер-клас з образотворчого мистецтва «Літній пейзаж». Проводить: Анатолій Кімнатний – завідуючий відділу музею - картинно галереєї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна».

У Кіровограді відкриють виставку дипломних робіт молодих митців

Опубліковано . в Анонси

Сьогодні, 1 липня, у Кіровоградському обласному художньому музеї о 14.00 буде відкрито виставку кваліфікаційних робіт студентів художньо-графічного відділення мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Студентські акорди творчості».

До Івана Купала у Кіровограді відбудеться автоквест

Опубліковано . в Анонси

З давніх-давен у Купальську ніч стрибали через вогнища, пускали вінки на воду, шукали квітку папороті. З давніх-давен в Купальську ніч відбувалися дива. Цього разу 8 автоквест АКС «Купальська НІЧ»

У Кіровограді робитимуть патріотичні листівки

Опубліковано . в Анонси

До Дня Конституції України в Кіровограді робитимуть патріотичні листівки. Майстер-клас зі створення патріотичних листівок до Дня Конституції України у техніці скрапбукінг проходитиме 28 червня о 12.00 в тайм-клубі "Берлога".

У Кіровограді закликатимуть підтримати наркозалежних

Опубліковано . в Анонси

Завтра, 26 червня, о 13.00 на площі Героїв Майдану в Кіровограді зберуться активісти спільноти людей, що вживають наркотики та учасники програми замісної підтримувальної терапії Кіровограда та області, аби виступити проти збереження чинної репресивної наркополітики. Про це йдеться на офіційній сторінці заходу.

Вистави, що покаже театр ляльок цими вихідними в Кіровограді

Опубліковано . в Анонси

Кіровоградський академічний обласний театр ляльок вітає мешканців та гостей міста з прийдешнім Днем Конституції України і запрошує відвідати вистави та розважальні заходи театру для дітей:

У Кіровограді відбудеться благодійний концерт присвячений князю Святославу

Опубліковано . в Анонси

Молодіжна ініціатива "Zалізна Nація" та ГО "Спільний фронт" запрошують 3 липня о 15.00 на благодійний концерт, присвячений пам`яті особі, яка символізує мужність та честь України-Русі - князю Святославу.

У Вільшанці відкриють пам'ятний знак болгарським переселенцям

Опубліковано . в Анонси

27 червня 2015 року о 10.00 у Вільшанці відбудеться відкриття пам’ятного знаку першим болгарським переселенцям на Вільшанську землю. Пам’ятний знак встановлений з нагоди 240-річчя історичної події.