Лонгріди

Дітям бійців 3-го полку спецпризначення показали виставу про юних чарівників (ФОТО)

. 3007

У Кропивницькому для родин військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення відбувся прем'єрний показ вистави «Академія юних чарівників».

 В переддень Дня святого Миколая в залі обласного музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького зібрались близько 400 дітей та членів родин спец призначенців.

vistt2

Зимову феєрію створили вихованці Кіровоградського обласного центру дитячої і юнацької творчості, учасники Народного художнього колективу хореографічного ансамблю «Росинка»(керівник – заслужений працівник культури України Галина Чайковська), та Народного художнього колективу студія вокального мистецтва «Антарес» (керівник – Олена Дороганич).

vistt3vistt4

Вже три роки поспіль за ініціативи директора драмтеатру Володимир Єфімова та обласного центру дитячої і юнацької творчості напередодні Дня святого Миколая проводяться благодійні шоу програми.

vistt5vistt6

Цьогоріч, як і минулими роками, глядачем стали родин військовослужбовців 3-го полку, які захищають нашу країну, і з яким у нас вже склались дружні відносини.

Виставу поставила Юлія Круніч, завідуюча художнім відділом центру дитячої і юнацької творчості. На сцені - виключно діти і жодного дорослого.

— Ганна Суркова, директор Кіровоградського обласного центру дитячої і юнацької творчості.

vistt7vistt8

На створення вистави від її задуму до реалізації режисер-постановник та сценарист Юлія Круніч витратила 3 місяці. В тісній співпраці з Галиною Чайковською та Оленою Дороганич вони змогли створити невелику, але щиру казку. Цього вечора на сцену драмтеатру загалом виходили 250 юних артистів.

Нам хотілося створити таку казку, щоб кожна дитина, яка її побачить, розуміла, що кожен з нас сам чарівник і сам творить своє життя, обираючи шлях добра. Тоді здійснюються мрії і можна бути щасливим.

— Юлія Круніч, режисер-постановник

vistt9vistt10

Допомагали глядачу розрізнити добро і зло фантастичні герої: казкова лісова Мавка, зла Відьма, принцеса Ельза з «Крижаного серця», кумедний Джин, популярний у всьому світі Гаррі Поттер та інші. Дорослі глядачі відзначали життєстверджуючу постановку та позитивну атмосферу вистави, найменші діти лякаються злої Баби-Яги.

Я злякалась Бабу-Ягу, але мені сподобалась Ельза.

— Розповідає 3-х річна Стефанія

Малій Соломії найбільше сподобались пісні та їх виконання, а її мама відзначає хореографію:

Діти молодці, танцюють дуже гарно, підготовка на високому рівні.

— глядачка

vistt12

Військовослужбовці полку висловлюють вдячність дітям та дорослим, які долучились до створення вистави, та відзначають важливість культурного дозвілля особового складу та їх родин.

Щороку працівники ДЮЦу на чолі з керівником Ганною Сурковою допомагають нам з культурним дозвіллями родин військовослужбовців полку. Це дуже важливо, так само як і бойова підготовка бійців. Адже коли у них все гаразд вдома, діти посміхаються - це надихає і тоді все добре і на службі.

— Іван Німчук, старший офіцер відділення по роботі з особовим складом

vistt11vistt13

В грудні заплановано три покази вистави, якщо вони пройдуть з успіхом, глядачі зможуть побачити її і в січні наступного року.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама