Лонгріди

Кропивницькі пластуни передали «Вогонь миру» 3-му полку спецпризначення (ФОТО)

. 2909

У Кропивницькому молодь з місцевого осередку скаутської організації «Пласт» передала Вифлеємський вогонь миру військовослужбовцям 3-го окремого полку спеціального призначення, які з перших днів війни на сході України стоять на варті миру в країні, захищають її жителів від російських окупантів та їх посібників.

В приміщенні музею полку символічний вогонь миру з рук пластунів отримав Сергій Францішкевич, заступник командира полку по роботі з особовим складом. Серед іншого він зазначив:

vvm polk05 copy

Наші військовослужбовці не воюють на чужій території, ми обороняємо свою землю та захищаємо свій народ. Хлопці з Богом йдуть на війну.

— Сергій Францішкевич

Сергій Францішкевич розповів гостям військової частини про її історію, показав експозиції присвячені участі військовослужбовців полку в міжнародному збройному конфлікту на Донбасі.

vvm polk6

Детальніше зупинились на постаті оборонця Донецького аеропорту, пластуна станиці «Черкаси» капітана Євгена Подолянчука, який загинув в бою від осколкового поранення мінометної міни 14 вересня 2014 року.

За словами Францішкевича, в аеропорту Євген весь вільний час присвячував саморозвитку. Окрім того, що весь час намагався довідатись щось нове, він вчив інших, зокрема малював пам’ятки для менш досвідчених бійців: мобілізованих, добровольців та всіх кому це могло стати в пригоді. Ці малюнки на ксероксному папері розміщено а експозиції музею.

vvm polk2vvm polk4vvm polk5vvm polk7vvm polk9

Нагадаємо, вчора пластуни передали Вифлеємський вогонь миру парафіянам трьох українських храмів. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама