Лонгріди

У Кропивницькому відкрився "Дім милосердя" (ВІДЕО)

. 6026

У Кропивницькому розпочав роботу "Дім милосердя" - притулок для тих, хто опинився в скрутному становищі. На Різдво він відчинив свої двері для всіх нужденних.

"Дім милосердя" розпочали створювати о 2013 році. Над його створенням працювали і працюють кропивничани та їх друзі, представники католицької та протестантської церков.

На придбання будівлі під заклад вони назбирали 30 тисяч доларів та близько 300 тисяч гривень на його ремонт, прагнучи створити затишок і комфортні умови для всіх нужденних, допомогти їм втриматись у найскрутніші моменти їх життя.

dim11

Наразі в проекті працюють 15 волонтерів, "Дім Милосердя" готовий прийняти на ночівлю одночасно 12 людей, які опинились в скрутній життєвій ситуації. Тут їм нададуть медичну допомогу, підстрижуть, дадуть змогу помитися та підберуть одяг.

Всіх жителів «Дому милосердя» спрямують на пошук роботи та подальше самодостатнє життя. Керівник закладу Володимир Лєбєдєв говорить, що він радіє за кожну людину, яка врятувалась і залишилась повноцінним членом суспільства.

Допомогти громадській молодіжній організації "Милосердя" ви можете за адресою вул. Преображенська, 37. Довідки за телефоном: 099 365 9334

Заклад "Дім милосердя" недержавний, його життєдіяльність підтримують небайдужі люди без допомоги офіційних органів влади.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама