Фільм про Віктора Чміленка можна подивитись онлайн (ВІДЕО)

08:35, 21 Лютого, 2016

Стрічку “Чміль”, прем’єра якої відбулась учора, можна подивитись онлайн. Автори фільму виклали його у мережу для вільного перегляду.

 

Стрічка розповідає про життя і громадську діяльність Віктора Чміленка. У кадрах з’являються рідні, друзі та знайомі майданівця.

Показ стрічки викликав численні відгуки в соцмережах. Глядачі називають стрічку сильною і чесною.

“Гарний, чесний, щемний фільм! Вразили слова Віктора про Майдан: ” Конференція людяності”, – написала волонтерка Тетяна Бородіна.

“Сльози душать, спогадів купа, туга, сум і надія. Дякую Ігорю Токару і всій команді журналістів, які працювали над фільмом “Чміль”. Сильно, зворушливо, проникливо, дуже чуттєво і неймовірно боляче…Біля мене сиділи чоловіки, які, як і я, не соромлячись плакали на протязі всих 42 хвилин…Дякую….”, – написала журналіст Анна Горобцова.

“Ледь стримувався сам.Коли були події тих днів -відчуття були іншими:” Майданувати -страшно,а не майданувати -соромно”.А нині,переглядаючи події,чомусь було страшно. Дякую Ігореві та Олексієві,тим людям,які розповіли про Віктора Івановича.Сподіваюсь,присутні зрозуміли,як насправді потрібно й варто жити…”, – залишив допис журналіст Максим Гуцалюк.

Нагадаємо, авторами стрічки є журналіст Ігор Токар та побратим Віктора Чміленка Олексій Цокалов. Над зйомками документальної стрічки працювали майже півроку, а зйомки проводили в Україні та в Польщі. 

Учорашня презентація зібрала повну залу кінотеатру. Після закінчення показу кіровоградці аплодували Героєві стоячи.

Останні новини по темі
Кіровоградщина: освітяни вчергове закупили вугілля по вищій ціні
Порошенко вніс до Ради подання про звільнення Генпрокурора Шокіна
Читайте також

У п’ятницю, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому з понеділка, 27 травня, на автобусному маршруті №103 курсуватимуть чотири додаткові рейси....

10:38, 25 Травня, 2024

Інклюзивність, доступність і безбар’єрність – це не просто “трендові слова”, а важливі принципи, які є необхідними та базовими при проєктування будь-якого середовища, зокр...

09:52, 25 Травня, 2024