Міжнародний день театру святкували не всі(ВІДЕО)

13:00, 28 Березня, 2012

Вчора  світ відзначав День театру. Не оминуло свято і Кіровоградського обласного українського академічного драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького. В неділю, 25 березня адміністрація театру відзначила цю подію святковим концертом. Традиційно на подібних святкуваннях присутні не побачили перших осіб міста і області – обійшлися заступниками. Серед запрошених – діючі актори театру та ветерани сцени.

Журналістам «Гречки» не вдалося відшукати серед запрошених Михайла Ілляшенка, екс-директора та художнього керівника театру. Очевидно, його просто «забули» запросити.

Зі сцени лунали привітання, високі гості вручили деяким акторам та працівникам театру пам’ятні грамоти та грошові премії. Проте, не у всіх  настрій був святковим.

Отримавши квіти та грамоту заслужений артист України Валерій Мороз привітав присутніх зі святом. Актор розповів присутнім про те, що не може змиритися з одним єдиним: «Що не керує театром і театральним процесом Михайло Васильович Ілляшенко».

Глядачі зустріли виступ Мороза оплесками.

Ситуацію в театрі ми попросили прокоментувати Володимира Яворівського, народного депутата України, голову Комітет Верховної ради України з питань культури і духовності:

–    Дуже прикро, що перший класичний український театр в такому стані і довкола нього розігруються брудні якісь речі, які не консолідують театр,  які його відкидають. Я дуже переживаю щоб він не став провінційним театриком. Дешевеньким, де актори говорять неприродньою мовою.

Валерій Лебідь

 

Останні новини по темі
Кіровоградець мріє про 100 тисяч для створення збірки казок
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Кіровоградець мріє про 100 тисяч для створення збірки казок
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Жорстоке добро: як сучасні ЗМІ зомбують нас
Жорстоке добро: як сучасні ЗМІ зомбують нас
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників на фронті.

18:14, 21 Лютого, 2024

У неділю, 25 лютого, у Кропивницькому в обласній філармонії в рамках Благодійного Зимового туру містами України з презентацією свого нового альбому “Радіопромінь” ві...

16:32, 21 Лютого, 2024

Дівчачі сукні — витончений елемент гардероба, який додає елегантності та ніжності образу маленьких принцес. Вони допомагають втілити дитячу мрію та наповнити миті життя чарівніс...

16:21, 21 Лютого, 2024