Діти ХХІ століття матимуть пізнавальні та розвиваючі мультики українською (ВІДЕО)

16:04, 20 Березня, 2015

Тернопільський благодійний фонд “MagneticOne.org” працює над створенням бази мультфільмів українською мовою. Оригінальний канал мультиків реалізовується в рамках проекту “Освіта дитини XXI століття”.

Головною метою проекту є зробити найкращі українські казки доступними для дітей та їх батьків. Для цього організатори створюють єдину базу (ресурс), яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми , що ґрунтуються на народних переказах та байках. На ресурсі можна знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео, аудіо книги.

 

Завдяки цим мультфільмам батьки та вчителі зможуть: виховати: патріотизм, повагу до інших людей, толерантність, вміння дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками; навчити: основи математичних, природознавчих знань, основи граматики, ознайомлення зі змістом українських та іноземних казок; розвинути: комунікативні навички, бажання вдосконалювати себе, допитливість, навички співу.

Крім того, на меті є озвучити всі казки яких ще немає в електронному варіанті.
Основне те, що весь матеріал буде легко доступним та безкоштовним.

Своєрідною базою таких мультфільмів стане канал Youtube “Освіта дитини ХХІ ст.”, на якому буде висвітлено 10 вікових категорій дітей (від 8 міс. до 25 р.) та підібрано більше 20 позицій мультфільмів, казок, аудіо книг, пісень, розвиваючих відео і т. д. на кожній з сторінок.

Основне те, що всі відео проходять критерії відбору та повинні навчати, формувати, бути приємними та доступними для прегляду та розуміння.

Координатор проекту:

Наталя Гайдук, e-mail: natalia.hajduk7@gmail.com

 

Останні новини по темі
Кіровоградців запрошують зібрати книги для дітей з українських сіл
На Кіровоградщині затримали жінок, які організували секс-бізнес
Читайте також

Війна – не час ставити життя на паузу, вирішила кропивничанка Наталя Толмачова. Попри складнощі вирішила реалізувати свою мрію – за підтримки програми “Є робота” від...

15:05, 21 Квітня, 2024

Неподалік Кропивницького вчора, 20 квітня, вантажівка зіткнулася з легковиком.

14:19, 21 Квітня, 2024

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктах тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024