Голова ВР про те, чого бракує для перейменування Кіровограда (ВІДЕО)

16:01, 14 Травня, 2016

Для перейменування двох обласних центрів України необхідно зробити зміни в одному з головних документів держави. Про це в інтерв’ю каналу “Рада” повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

“Юристи дають аргументи, що тут має бути особлива процедура, оскільки в Конституції України є вичерпний перелік областей, які є в Україні. І вони переконані, що мають бути зміни до Конституції для того, щоб ми зробили це перейменування”, – сказав голова ВР.

Водночас Андрій Парубій зауважив, що нічого не стане на заваді перейменування цих двох міст, тож збиратиме робочу групу за участі юристів, аби ті правильно сформували зміни, що необхідно внести.

Під час інтерв’ю голова ВР заявив, що питання нових українських назв для Кіровограда та Дніпропетровська має розглядатись на наступному засіданні, аби то був іще один “чистий четвер” у декомунізації.

“Не може існувати на карті України ніякого Кіровограда, ніякого Дніпропетровська”, – наголосив Парубій.

Повне інтерв’ю Андрія Парубія дивіться нижче. Про перейменування – з 5.40 хв.

Останні новини по темі
Ситуація в зоні АТО станом на 14 травня (КАРТА)
У центрі Кіровограда заблокували проїзд «автозака» (ФОТО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024