Кіровоградка пройшла набір до поліції: “Закон – один для всіх. Для нас немає багатіїв, для нас немає бідних” (ВІДЕО)

13:39, 05 Липня, 2015

Тетяна – з Кіровоградської області. Вона Дізналася про набір до патрульної поліції по телебаченню, і вирішила спробувати себе. Уже вчора вона разом з усіма у ценнтрі Києва на Софіській площі складала присягу.

 Тетяна розповіла УНН про готовність нової поліції до провокацій, а також про особливості фізичної і моральної підготовки перших українських поліцейських.

Багато часу при навчанні майбутніх поліцейських приділялася навчанню стресостійкості та навичок спілкування з різними людьми.

“Ми розуміємо, що нас будуть провокувати, і буде багато нервових і хворих людей. Будемо з усіма однаково працювати. Все буде добре”, – підкреслила патрульна Тетяна.

Про готовність протистояти мажорам на дорогах сказала так: “Закон – один для всіх. Для нас немає багатіїв, для нас немає бідних. Для нас всі люди будуть однакові”.

Перший робочий день у Тетяни починається з понеділка, 6 липня. Робочий тиждень триватиме 48 годин. Однак нові поліцейські витривалі. Тетяна зазначає, що і фізична підготовка була дуже серйозна.

“Коли я прийшла, то віджималася 25 разів, а вже в останні дні цю вправу виконувала 200 разів”, – розповіла дівчина.

 

Останні новини по темі
Героя Небесної сотні Віктора Чміленка посмертно нагородили церковною медалю
До чого призвело нещадне весняне обпилювання дерев у Кіровограді?(ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

21:15, 25 Травня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 25 травня, відбулися спортивні змагання серед військових та ветеранів “Сильні України”....

19:44, 25 Травня, 2024

Сьогодні, 25 травня, підприємство «Кіровоградобленерго» оприлюднило графіки відключення електрики в області, які діятимуть з 18:00 до 00:00....

16:37, 25 Травня, 2024