Кіровоградські волонтери запросили військових на каву(ВІДЕО)

00:09, 25 Травня, 2015

Нагадати кіровоградцям про те, що війна триває і їхня підтримка як ніколи потрібна і волонтерам і військовим, у Кіровограді організували благодійний захід зі збору коштів для потреб армії.

Волонтери запросили своїх колег та військовослужбовців на каву. Ідейними натхненниками «Кави з волонтерами» стали Інна Колпак(волонтер «Серця матерів») та Олена Корфф (волонтер з Лейпцигу, Німеччина).

Також волонтери мали на меті збадьорити одне одного в такий спосіб, обговорити подальші дії, привернути увагу громадськості і просто побачити, небайдужі очі людей, яким все це так само болить, зрозуміти, що ця боротьба ще комусь потрібна і важлива. Таким чином за філіжанкою кави зустрілись ті, хто допомагає і ті, хто отримує цю допомогу. Більшість з учасників акції «з обох сторін» бачились вперше.

Під час заходу звучали пісні та вірші, присутні коштували різноманітні смаколики. Загалом, протягом кількох годин вдалося зібрати 3 200 гривень на допомогу армії.

Останні новини по темі
У Кіровограді збирають допомогу для малозабезпечених дітей
Легенда світового спорту Сергій Бубка у Кіровограді. Частина 2 (ФОТО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024