На Кіровоградщині забудовують гаражами могилу військовополонених (ВІДЕО)

09:17, 12 Травня, 2015

В Олександрії, що на Кіровоградщині, на місці концтабору, де була братська могила військовополонених, тривають будівельні роботи. За скромними підрахунками – там поховані більше п’яти тисяч розстріляних та закатованих у Другій світовій воїнів.

Зараз же тут повним ходом йде будівництво гаражів.

А насип над могилами військовополонених вже майже розорали під городи. Офіційного меморіалу тут немає – лише десять років тому благодійники за свій рахунок встановили пам’ятний хрест. Читайте також: На могилі Бандери в Мюнхені хочуть встановити сигналізацію Спроби встановити імена убитих тут військовополонених не було. Хоча в місті живуть ще живі свідки тих подій.

Відзначимо, кіровоградські історики вже вкотре звернулися до Кабміну з проханням провести дослідження цього поховання, але відповіді поки не отримали.

Деталі в сюжеті Колег з ТСН.

Останні новини по темі
Кіровоградські бейсболісти розпочали чемпіонат України місцевим дербі (ФОТО)
Кіровоградські спецпризначенці стали героями документального фільму про аеропорт (ВІДЕО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024