Повне відео квітневої “Битви поетів” у Кіровограді

17:45, 27 Квітня, 2015

Завдяки ентузіастам, яким приходять в голову чудові ідеї, цей світ і рухається, все у ньому відбувається. Колись Ден Гуменний і Ольга Сержанова започаткували поетичний слем (який слемом так і не став, а став “Битвою поетів” – самобутнім мистецьким майданчиком) у Кіровограді.

І з того часу “Битву поетів” роблять люди. Люди які модерують, люди які читаютьі перемагають, люди як читають і не перемагають, але приходять ще, люди які приходять і грають музику, люди які приходять слухати вірші, люди які просто роблять репост афіші, люди які фотографують, люди які пишуть про “Битву поетів”, люди які знімають відео.

Завдяки ідеї і зусиллям Антона Біндовського у всіх хто не має можливості потрапити на “Битву поетів” є можливість подивитись повне відео усього, що відбувалося на квітневій “Битві поетів” у галереї “Єлисаветград”. 

Остання “Битва поетів”, відео якої можна подивитись нижче, відбулась 22 квітня.

 

 

За матеріалами “Гречаного блогу” Кирила Поліщука

 

Останні новини по темі
У Кіровограді підведуть підсумки конкурсу “Безпечна весна”
Кіровоградщина: безробітні намагались поживитися за рахунок локомотивників
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024