Причини вбивства 8-річної дівчинки Сергієм Шипуліним у Кіровограді обговорили в ток-шоу (ВІДЕО)

17:58, 15 Травня, 2016

У ток-шоу “Стосується кожного” на “Інтері” обговорили вбивство восьмирічної хрещениці Сергія Шипуліна у Кіровограді.

 

В ефірі програми показали інтерв’ю з дружиною та батьком Сергія Шипуліна, якого підозрювали у вбивстві дівчинки.

Дружина Наталія Шипуліна розповіла, що Сергій Шипулін останні півроку знаходився у депресії, яка супроводжувалась агресією по відношенню до неї та ігноруванням власних дітей. У мобільному довго переглядав якісь відео, щось нотував. Експерти програми побачили у  39-річного кіровоградця ознаки глибокої психічної хвороби, на яку не звернула уваги його родина.

В  ефірі також вперше показали договір із сатаною, який нібито підписав Сергій Шипулін. Згідно нього він мав вбити двох рідних дітей. 

Нагадаємо, після затримання у власному будинку Сергію Шипуліну обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців. Через декілька днів чоловіка виявили мертвим у камері.

Останні новини по темі
У Кіровограді патрульні врятували потопельника (ФОТО)
У Кіровограді діє «гаряча лінія» для секс-працівників та споживачів наркотиків
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024