Студенти Росії зняли нове відеозвернення до української молоді. З вибаченнями за війну (ВіДЕО)

09:17, 13 Лютого, 2015

Студенти Росії вчергове звернулись до української молоді у відео. Цього разі представники різних вишів РФ вибачились за неоголошену війну й анексію Криму. Відеозвернення з’явилось у мережі вчора, на сайті “Открытая Россия”.

«Ми не можемо говорити від імені всіх студентів Росії. Ми говоримо від імені наших однодумців. Студенти України! Спасибі вам за ваше звернення.

Нам соромно за цю неоголошену злочинну війну, в якій беруть участь багато наших співвітчизників. Нам соромно за те, що наша країна порушила територіальну цілісність України, яку зобов’язалася поважати, і анексувала Кримський півострів. Нам соромно за те, що українські громадяни незаконно утримуються в російських в’язницях. Пробачте нас.

Між нашими народами виростає прірва – давайте ми, студенти, молоде покоління, будемо через неї мостом. Ми з вами на одній стороні, тому що в інформаційній війні злочинно бути не на боці правди. Потоки брехні з телевізора не висихають. Градус ненависті і агресії в суспільстві зростає з кожним днем. Не всі хочуть думати, перевіряти і сумніватися.

Ми не згодні з новою реальністю: щоденні повідомлення з війни, тисячі біженців, мільйони обдурених співгромадян і ненависть як єдине об’єднуюче народ почуття.

Не відповідайте на ненависть ненавистю. Ми поважаємо ваш вибір, ми засуджуємо війну, ми хочемо, щоб наші діти й онуки жили в дружбі, а Україна і Росія – в світі. Кому б не була вигідна ця війна, вона ніколи не буде вигідна народам Росії і України, і ми разом повинні зробити все, щоб її припинити» – йдеться в зверненні.

Останні новини по темі
Кіровоградська фіскальна служба оприлюднила бланк Декларації акцизного податку
Кіровоградські волонтери відвезли на передову воду, спальники і валентинки (ФОТО)
Читайте також

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024

Кропивницька міська рада намагалася підвищити вартість оренди за стадіон “Зірка”. Проте футбольний клуб оскаржив рішення у суді і тепер орендуватиме стадіон до 2027 року ще деше...

11:43, 16 Квітня, 2024