У Кіровограді зняли публіцистичний фільм про перейменування міста (ВІДЕО)

14:21, 09 Червня, 2015

Дискусії навколо нової назви для Кіровограда продовжуються. Варіанти невпинно обговорюють і в соцмережах, і в наукових колах. 11 червня у Кіровоград приїдуть науковці з різних регіонів України, аби виробити методологію перейменувань, зокрема і для нашого міста.

Тим часом у Кіровограді дослідники, краєзнавці і письменники публікують численні матеріали, відстоюючи свій варіант перейменувань. Обговорюючи одну із нових назв для Кіровограда – Кропивницький, за ініціативи громадськості міста, зокрема члена Національної спілки художників України, Національної спілки театральних діячів України, лауреата обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства ім.О.Осьмьоркіна Ігоря Смичека знято навіть публіцистичний фільм «Битва за Кропивницького» .

Пропонована стрічка демонструє, як представники різних поколінь і верств населення Кіровограда ставляться до питань перейменування та до такої непересічної постаті, як Марко Лукич Кропивницький.

Останні новини по темі
У Кіровограді незаконно демонтували незаконний білблорд?
Від початку року в області розслідували 9 тяжких податкових злочинів (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024