Як відзначали День солідарності трудящих у Кіровограді (ВІДЕО)

09:42, 02 Травня, 2015

У Кіровограді 1 травня, День солідарності трудящих, відзначився традиційними парадом і мітингом із комуністичною символікою. Парад був немабагаточисельним – всього лише 130 учасників.

“Цей день має історичне минуле і це дійсно день боротьби за соціальні права громадян України. Ті реформи і закони, що приймає сьогоднішня влада, – це соціальний геноцид проти українського народу”, – говорить Вікторія Дем’янчук, перший секретар обласної організації КПУ.

Серед учасників перевадно пенсіонери. Втім є і молодші. Говорять, ходять щороку, бо привчили змалечку.

“Ми тут просто як любителі парадів 1 і 9 травня. Батьки нас змалечку привчили, ми ходимо завжди. І своїх дітей беремо“, – розповідає кіровоградець Олександр, який прийшов на парад разом з родиною.

Із символіки лише один український прапор, та і той зшитий власноруч. Пенсіонер гордо тримає його в руках.

“Усі з радянськими прапорами, а в мене український. Я його сам пошив. Я його бережу, бо це наш прапор державний”, – каже Анатолій Хоменко, учасник акції.

Як ставляться завзяті комуністи до сьогоднішніх реформ спрямованих на декомунізацію, якою є реакція на цінову політику держави та соціальний захист населення, і яким був першотравневий день для кіровоградців дивіться далі на відео.

Останні новини по темі
Кіровоград: Марійці Поліщук потрібна операція, аби стати на ноги (ФОТО)
Кіровоградці висміяли новий “золотий” міст (ВІДЕО)
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024