Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Чоловічий код: Про сексуальні уподобання кіровоградців

Posted Автор: Створено: в Суспільство

«Нью-Йорк – це велетенське соковите яблуко, у якому розкошує черва. Кожен може знайти партнера до смаку на одну ніч, абсолютно не ризикуючи колись побачити його знову» («Щоденник Бріджит Джонс-2: Грані розумного» (2004). За задумом сценаристів, ця фраза мала стати визітівкою блискучої появи героя Хью Гранта. І він би вдруге доправив Джонс у люлю, і напевне досхочу позбиткувався там над її душею й тілом… Відтак,  перша партія серветок – у смітник! Але, але, але. У житті ж воно зовсім не так або не зовсім так, правда? Ну, по-перше, Кіровоград – це не Манхеттен.  Хоча народу того, як черви, безвідповідально тертися об нові попу-циці-ноги та інші комплектувальні частини не випадає. Просто яблуко маленьке: всі один одного знають. По-друге, нашинські черви-самці до пункту «Брак и собственная соко-экстрактная корпорация» доповзають раніше. Ментальність, лисина, програма, мама онучат просить… І, бляха, коли вже ці срачі закінчаться?

Отже, сьогодні ми поговоримо про бажаний чоловічий секс «на перспективу». А конкретно що й до чого нам допомогли з’ясувати кіровоградці репродуктивного віку – від 23 до 40 років. Контингент, визнаю, доволі одноманітний, зате готовий до відвертості.

- Яких жінок Ви вважате красивими і статусно дорогими, а які стимулюють сексуальне хвилювання? Поняття краси візуальної і сексапільності – таки різні для Вас поняття чи ні?

Андрій (ім’я змінене), працівник музею (40 років). «Особисто для мене вродливою і статусною є моя безпосередня начальниця – завуправління культури. Уявіть собі, статна, гарно складена, одяг з голочки і загалом – до біса приваблива. Та варто тільки побувати в неї «на килимі», як все це драндячко сексуальних фантазій враз розлітається. Щодо характерного хвилювання спокуси – пригадую своє перше побачення з колишньою (тоді майбутньою) дружиною. Між іншим, не бозна-яка красуня. Чорнявка з неймовірно яскравими очима, та ще й схильна до повноти. І все-таки пропекло».

Богдан, менеджер-продажник (28 років). «Звичайно ж, з апетитними формами! І щоб сіднички під одягом промальовувалися, невеличкий животик… Великі очі, обличчя - відкрите, усміхнене. А блонда вона, брюнетка чи руда бестія – насправді не важливо. Те, що ми зображаємо між людьми, повсякчас (на роботі, з рідними) і як розкриваємось у ліжку – часто просто-таки непередбачувані речі. А вдача щоб була… ну така, компанійська, весела. Щоб сама ворушилась, пропонувала альтернативу, думками ділилася. Чесно кажучи, мляві баришні з напускним холодком ніколи й не подобались. Але одного разу запав саме на таку.
Була у мене в консультантах. І звали її Людмилою – та ти ж знаєш, хіба ні? Висока, доглянута білявка. Самозакохана.  Мені було добре з нею. Забув навіть управо-вліво, як раніше, роззиратися. Проте десь у товариство її й нічого була брати. Кисла міна – ні тосту, ні слова доброго вбік хлопців чи їхніх половинок… Сніжна королева, коротше. Через два роки розійшлись. Так що, на твоє запитання я відповів дещо перекручено, але ж відповів…».

Ігор, журналіст (34 роки). «Красивість» жінки повністю залежить від бажань та уявлень чоловіка про те, якою ж вона має бути. Одні вважать вродливою будь-яку доступну жінку. Інші – тільки недоступну. Для мене ж сексуально привабливими і хвилюючими є жінки, котрі зосереджують у собі більшість із моїх власних маркерів сексуальної поведінки. Погоджусь, візуальна краса і сексапільність – поняття не завжди тотожні.

Які саме маркери? Розкриваю. Перше. Жіноча упаковка. Чим молодшим  є чоловік, а відповідно, і дурнішим, тим цей маркер є для нього більш важливим. Другий маркер – зміст. Якщо жінка може швидко і без напрягів презентувати себе, вона безумовно бажана для мене. Третє. Вміння мотивувати мене на звершення.»

Важлива ремарка: На власному профілі сайту знайомств Ігор запрошує до спілкування «не худеньких» дівчат свого і молодше віку.

Олексій, веб-дизайнер (40 років). Складно отак зразу відповісти…  Є якийсь образ, але ж і він дещо розмитий. Вважаю, не слід вимагати: «Щоб зовні була, як Анжеліна Джолі! Нехай один в один!». Передусім дівчина має бути доглянутою: чисте волосся, манікюр і т. д. Проте ці речі не мають підноситись із хизуванням, якоюсь надмірною увагою до декору, фанатизмом… Ну, і фігура, звичайно. Адже мужики люблять очима. Напевне й не визначусь із типажем. Можуть подобатись і хвилювати зовсім різні. Приміром, Анастасія Зуб…а і Наомі Кембел )…  
  Однозначно терпіти не можу повних, і не розумію виправдань, типу «Ой, знаєте, це ж у мене обмін речовин порушений!». ЖЕРТИ просто слід менше і не бути ледачою, працювати над своїм тілом! Щодо сексапільності – навіть не знаю…Важливо, щоб від жінки йшла якась енергія – словами це не опишеш, - включалося щось на рівні підсвідомості. Коли ти чуєш її і тобі добре бути поряд із нею… Ще люблю пухкі губенята і карі очі. Дуже…

Олександр, політолог (23 роки). «Пошукай у Google «Сексуальність заради добра».
Шукаємо. Здається, ось: «Яку дівчину можна вважати привабливою? Стильну, яка вміє доглядати за собою, дбати про всій внутрішній світ, або ж дівчину, котра одним своїм виглядом заявляє про «готовність до всього». При тому, що інтелект її спотворити не встиг, як і витонченість. А недоліки фігури підкреслюються одягом, що на розмір менший від потрібного. Ну, так, аби фантазуванням місця не залишилось.

Озирніться навколо! Невже це сексуально, коли дівчата розпивають дешевий алкоголь у громадських місцях? Невже може хвилювати проститутської зовнішності, вічно не задоволена усім істота, яка навіть для вираження позитивних емоцій користується лайкою? А вони ж шукають «принців». Чи знаходять? Якою є культура взаємин у таких парах? Загалом це біомаса.
Справді сексуальна дівчина захоплює прагненням розвиватися – як ззовні, так із зсередини. Немає меж досконалості! Дівчина стає приємною через манери, інтелект, таланти і чистоту мови, на якій спілкується. Хороший стиль, жіночність обов’язково підкреслює її вміння стежити за собою, своєю фігурою і правильно користуватися косметикою. Кінець кінцем, бути по-справжньому сексуальною може лише по-справжньому розумна дівчина. Саме така здатна кохати і бути коханою. І вона ж надихає чоловіка творити заради добра!»
Важлива ремарка. Частину прикметників дорогою ми все-таки розгубили. Сашко «больно рєчіст» і вимогливий, а наше яблуко тіснувате. Отже, рухаємось до нових питань.
- Назвіть, будь-ласка, кілька розповсюджених міфів про сексуальність, які абсолютно не підтверджують себе у житті.
- Андрій. «Про сексуальні міфи, якщо чесно, маю невиразні, доволі збляклі уявлення і знання. Хіба що сюди можна підшити апокриф про 13-ий подвиг Геракла… Коли протягом однієї ночі прославленому героєві вдалося зробити матерями 40 незайманок. :)»
- Богдан. «Знаєш, а дівчата мене ніколи особливо не розчаровували. Якщо щось не клеїться – продовжую пошуки. Без образ. Це життя. Трапляється, дивують у хорошому сенсі. Наприклад, як цього року у Туреччині, під час мого нового сезону заробітків у хамамі. Користуючись курортною обстановкою – гуляють всі і з усіма, – якраз і перебирав варіанти «легкого сексу для здоров’я». І він без проблем знайшовся. Із туристкою-білорускою. Але потім обоє так втягнулися у це оздоровлення, що не скоро зауважили, як закінчилася зміна… Їй час повертатися додому. Я й кажу: «Йди до нас аніматором працювати – з готелем домовлюсь. Так що, залишок літа проведемо разом». От вона бавила дітей, а я робив продажі у масажному салоні. Кімнатку зняв неподалік – щоб уже трохи по-сімейному жити. Та й їй так зручніше. Між іншим, про одруження всерйоз задумався. Подумав, подумав, і передумав… По-перше, вона хвора на цукровий діабет – їх застерігають народжувати дітей. Величезні ризики. Спадковість. По-друге, вже виховує дитину, яку народила зовсім юною і наперекір прогнозам лікарів. Але ж я хочу свою…».

Ігор. «Міф про великі груди, як запоруку сексуальності, – маячня. Міф про викличну, зухвалу поведінку жінки – це скоріше запорука гімняності її характеру. Правдиві маркери: доречний одяг, який показу все, що необхідно показати».

Олексій. «Міф про вбивчу сексуальність блондинок. Мене більше прикалують смагляві брюнеточки та руді. Але однозначно не білявки».
Олександр. «Не задумувався над цим. Ну, наприклад, суперкоротка спідниця чи шорти. Знову ж таки, жінка має одягати те, що їй до лиця, розуміти всі недоліки і достоїнства свого тіла».
- Що, на вашу думку, слід робити, аби втримати біля себе привабливу, психологічно комфортну і жадану жінку?

Андрій.  «Посилаюсь на свій досвід: втримати жінку біля себе можна. Але для цього необхідно вилучити себе із стану неймовірної безбашеності, усіляких чудасій і подвигів в ім’я прекрасної дами. Коли ти готовий поламати хатки і з опалу вляпатися у невідомо що. Якраз навпаки: із холодною головою, карбуючи кожне слово, робити певні ходи. Нерідко вдаватися до хитрощів. Комусь це, можливо, і до вподоби. Тільки не мені. Якось так».
Богдан. «Знову подумаєш, що хвалюсь. Якось особливо не розмірковував - просто робив, що слід робити у тій чи іншій ситуації… Радше дівчата починали тривожитися, коли щось там не так. Але виду старалися не показати. Втім, я все одно помічав… У мене такий принцип: ніколи не говорити ніколи. Якщо людина загалом подобається, мені приємно з нею спілкуватися і розійшлися мирно – чому б ні? Спробуємо ще. Адже з часом люди можуть змінюватися і на краще. У нових обставинах, із новим баченням речей це будуть вже якісно інші відносини».
Ігор. «Для цього необхідно: по-перше, моє вміння бути собою і бути послідовним; по-друге, моє вміння «підривати» і «розвантажувати» атмосферу. Третє – повага до її особистості і усвідомлене небажання потурати жіночим капризам. Усі жінки – мазохістки)) І головне – КОМУНІКАЦІЯ. Постійна, безперестанна. Все».

Олексій. «Звичайно, айфон, тачка, бабоси на шопінг і в кишеню – що ще вам від мужиків потрібно? )) Зараз дівчата стали ду-у-уже меркантильними, у багатьох – ду-у-уже завищена самооцінка. Яке там кохання? Його немає! Кохання придумали поети, щоб заробляти віршами. Коли серйозно – любити необхідно. Решта – дрібниці. Я, до слова, забув про це почуття давно. На жаль, це правда. Можливо, воно ще повернеться до мене? Хочу ще раз відчути…»
Олександр. «Жінкам: «Якщо ваше життя не казка, значить з Вами не той чарівник». Претендуєш – відповідай вимогам».

Давно помітила, та й люди кажуть: Бог наміряв нам рівно стільки, скільки подужаємо донести… Або ще на кожен товар свій покупець, на яблуко – свій їдок. Відтак, клікаючи на картинки з нового фотозвіту про відпочинок зірок на морях, трохи довше, ніж зазвичай, зупиняюсь на зображеннях Дженіфер Лопес, Шакіри та Бейонсе. Спасибі, дівчата, за те, що легалізували мою п’яту точку. І вам, товаришко Оддрі Хепберн, уклін до землі… Одна моя подружка - з пласкою  фігуркою хлопчика-підлітка -  має шалений успіх у протилежної статі. Бо саме Ви навчили її, як жалити очі отим своїм малим сраченям  і зграбно поводити плечима. У пазусі ж особливо шукати нічого... Ми маємо бути вдячні Писанці за тотальний розбренд української краси «в тілі»!  Старанно занотовувати всі до одного афоризми Лариси Гузеєвої. Ні в якому разі не забувайте також про «очєнь на любітєля» Сару Джесіку Паркер, ротату Джулію Робертс, носату Уму Турман, кисло-сумну Ніколь Кідман і психовану Брітні Спірс… Фух! Усього ж не перелічити, ножем хірурга не перекраяти. А чи й треба? Хіба їх не вважають красунями? Краще дозвольте собі бути собою і відкиньте страхи. Ваше неодмінно намалюється. Цінуйте себе, розвивайтесь, провокуйте на компліменти :)

 

 

Коментарі  

 
+1 # ко 19.11.2013, 20:34
УУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУУУУУУУУУ , як же все це невимовно НУУУУУУУУУУУУУУ УУУУУУУДНО!
Цитата
 
 
+3 # наталяя 15.11.2013, 22:54
якийсь неприємний осад. навіть не від учосників розмови. а від розмірковувань автора. якщо це його ставлення до жіноцтва і жіночності...
Цитата
 
 
0 # snaiper 19.11.2013, 12:44
Правильно,"ната ляя"!По-за увагою дійсно чоловіка,не повинно зоставативсь все(!),що ходить,повзає і навіть бігає!Все це "хазяйство",пов инно негайно лягти,або стати,як і подобає статі!Знаємо якої!))
Цитата
 
 
0 # жорж 14.11.2013, 19:49
Цитую Кондрашов:
Хм... .. Ну хто, хто ці люди?

ага. обоє дуже впізнаваємі. а ще дизайнера впізнати можна запросто. хоч вік збільшено)
Цитата
 
 
0 # Головань Валентина 14.11.2013, 21:34
Вік дизайнера точний. Принамні, того, до якого я звернулася :)
Цитата
 
 
0 # Василь Мельничук 14.11.2013, 19:30
Перше - чому місто Кіровоград порівняно з Мангеттеном???
Друге - "Бажаний секс"??? Секс може бути небажаним? Хіба, якщо це згвалтування.
Третє - чоловік в 45 вже не репродуктивний? Це вас хто інструктував?
А ще дуже грубо написаний останній абзац.
Цитата
 
 
0 # Головань Валентина 14.11.2013, 19:43
Мене тішить, що Ви ніжний, адже цураєтесь "грубості" :)
Цитата
 
 
+1 # Кондрашов 14.11.2013, 17:33
Хм... І "Олександр, політолог, 23 роки".. Ну хто, хто ці люди?
Цитата
 
 
+2 # Кондрашов 14.11.2013, 17:29
"Ігор, журналіст, 34 роки"... Хм... Мєня тєрзают смутниє самнєнія. Хто б це міг бути?)
Цитата
 
 
+1 # Олександр 14.11.2013, 13:38
Так от воно до чого) Якби була стаття, то на укрнеті булаб у топі)
Цитата
 
 
+4 # Ярослав Безменов 14.11.2013, 13:21
Почав читати і закинув. Викликало внутришній спроитив. Якось дивно автор розмірковує...
"сьогодні ми поговоримо про бажаний чоловічий секс" - це як? Чоловічий секс, це секс між чоловіками, нє???
А питання про "статусно дорогих жінок" та про те " як втримати біля себе жінку", це ж щось з ринкових відносин. Невже автор вважає себе товаром))?
Цитата
 

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори