Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

"Свобода" вимагатиме скасувати рішення міської ради щодо референдуму про перейменування Кіровограда в день виборів

Posted Автор: Створено: в Суспільство


Свобода, Ігор Степура, пікетування

 

Дорогі брати і сестри українці!

Думаю, що ви вже поінформовані про нещодавно прийняте Кіровоградською міською радою рішення -  виділити 600 000 гривень з міського бюджету для проведення так званого місцевого референдуму. Опитування, яке планують провести одночасно з місцевими виборами 25 жовтня 2015 року, є свідомою маніпуляцією свідомістю кіровоградців. Так деякі «активісти» та політики намагаються змінити назву обласного центру на колишню імперську назву Московського царату – Єлисаветград.


Ми – українські націоналісти – висловлюємо свій категоричний протест і вимагаємо включити до порядку денного сесії Кіровоградської міської ради, яка відбудеться 13 жовтня 2015 року, питання про скасування попереднього рішення.
З цією метою Кіровоградська міська організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» проводитиме пікетування на площі під міською радою.

Запрошуємо всіх наших прихильників долучитися та висловити свою громадянську позицію:
9.30 – збір біля пам’ятника Богдану Хмельницькому;
9.45 – організованою ходою вирушаємо до будівлі Кіровоградського міськвиконкому, під стінами якого спільно з іншими громадськими організаціями та представниками політичних партій проведемо пікетування.
 
P. S. Користуючись нагодою, хочу пояснити позицію «Свободи» Кіровоградщини щодо відмови у підтримці ініціативи громадського руху «Антиреванш». Як відомо, активісти громадського руху спільно з деякими політичними організаціями нещодавно підписали лист з вимогою до БПП «Солідарність» та «Батьківщини» виключити зі списків кандидатів екс-регіоналів та прізвища осіб, які «компрометують» інших кандидатів від цих партій.


Перш за все, хочу підкреслити, що текст запропонованого документу не узгоджувався та не обговорювався за нашої участі. Ми, українські націоналісти, не поділяємо і не можемо поділяти прагнення «чистити списки», яке міститься  в основній змістовній частині листа. Ми вважаємо, що численні політичні ініціативи цих партій є загалом неприйнятними для українців. 


Разом з тим, маємо чітко роз’яснити нашим прихильникам своє бачення щодо неможливості підписання листа «Антиреваншу» разом з політичними партіями, які підтримали цей  "документ". На жаль, «УКРОП»  та «Громадський рух «Народний контроль» вже неодноразово проявили себе як неякісні та брехливі політичні проекти.
У зв’язку з тим хочу повідомити, що коло політичних партій та громадських організацій, з якими ми можемо підписувати спільні заяви чи листи, дуже обмежене. «Свобода» виступала і буде виступати проти будь-яких проявів соціальної несправедливості та брехні. Тому жодних листів спільно з партією «УКРОП», яка активно займається підкупом виборців «гречкою», а також з «Народним контролем», який не цурається скористатися чужою репутацією задля власного піару, ми не підписуватимемо й надалі.


Щоб попередити можливі закиди про нашу «незацікавленість» чи «байдужість», маємо повідомити, що на даний момент вже близько 20 керівників і партійців ВО «Свобода» відчувають на собі цькування сил реваншу. Сьогоднішні політичні переслідування є красномовними доказами нашої боротьби проти корупціонерів та намагання зупинити контрреволюцію. Численні обшуки та арешти засвідчили, що нас бояться. І поки тут, в Кіровограді, досі пишуться заклики та йдуть обговорення щодо методів протистояння, ми вже відчуваємо наслідки справжньої боротьби проти реваншистів. Тож, як свідчить козацька мудрість, «не той за Правду, хто про неї говорить, а той, хто проти неправди стає».

0

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори