Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Дитячі письменники у дитячій бібліотеці

Posted Автор: Створено: в Культура

19 листопада до бібліотеки-філії №19 Кіровоградської МЦБС завітали відомі українські дитячі письменники із Києва – Іван Андрусяк та Сашко Дерманський. Презентували нові книжки та старіші видання, спілкувалися із маленькими читачами.

Іван Андрусяк – поет, прозаїк, дитячий письменник, видавець, презентував власні твори, також книжки свого видавництва «Фонтан казок». У форматі діалогу письменник розповідав  про свою книжку «Третій сніг». Діти багато сміялися, бо автор багато жартував, ставили та відповідали на питання.

Івана Андрусяка змінив Сашко Дерманський – автор численних книг для дітей, і, зокрема, трилогії про Чудове Чудовисько – читав вірші зі своєї нової (першої!) поетичної книги «Бигимоти – не медмеді». Як зазначив сам автор, поезію для дітей він пише вже давно (навіть раніше ніж почав писати прозу),  але чомусь видавці її не хотіли видавати.

На зустрічі із письменниками були юні користувачі, які вже знайомі із творчістю авторів, а також ті, яківперше почули їхні твори. Серед них була і дівчинка Аня, яка прочитала усі книжки Сашка Дерманського (як зазначила мама Ані – «Усі, які змогли знайти»), і вважає його своїм улюбленим письменником. Сашку Дерманському було дуже приємно зустріти відданого читача, він залюбки сфотографувався з дівчинкою, а також подарував їй одну зі своїх книг.

Діти ставили багато питань, а на одну із відповідей автора, що у дитинстві він майже не мав друзів, один із присутніх цілком серйозно запропонував Дерманському потоваришувати. Розповів автор і про цікаві та несподівані запитання, які йому коли-небудь ставили. Серед лідерів два – «В якому віці ви полисіли?», а віднедавна перше місце у запитання (до речі, поставленого у Кіровограді) «Коли це вже все закінчиться?» (автор уточнює, що мабуть хлопець питав коли закінчиться презентація).

Презентація-зустріч відбулася у теплій атмосфері. Письменники залишилися задоволені, радо роздавали автографи, спілкувалися після заходу із маленькими читачами та бібліотекарями, а також фотографувалися на згадку.

0
Коментарі вимкнені автором.
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори