Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Експеримент вдався! (відео із «Битви музикантів»)

Posted Автор: Створено: в Культура

Трирічний досвід функціонування у Кіровограді проекту «Битва поетів» і, що головне, успіх музичних пауз на цьому поетичному майданчику, змусив нас задуматись над створенням проекту, на якому кожен бажаючий музикант (співак, гітарист, скрипаль, віолончеліст, барабанщик, та хто завгодно) матиме змогу представити свою творчість широкому загалу, та ще й позмагатися! Саме тому було створено «Битву музикантів», яка, сподіваємось, стане частиною культурного життя міста так само, як і «Битва поетів». Прописалися ці проекти у галереї «Єлисаветград».  

Перше музичне змагання відбулося 18 грудня, і зібрало 13 учасників (дуетів,  гуртів) а також понад 90 глядачів-слухачів! Перемогу здобули хлопці із гурту «Ефір», які вперше презентували глядачам власні пісні – і недарма. Вони одразу здобули любов публіки.

Я радію, що у нашому місті так багато різної хорошої музики. Сподіваємось, що проект приживеться, і що учасники та переможці «Битви музикантів» колись стануть відомими на всю Україну чи світ музикантами. Ми їм цього щиро бажаємо!

Проект «Битва музикантів» поки планується проводитись у галереї «Єлисаветград» раз на два місяці.

Кому цей проект цікавий – слідкуйте за новинами.

Дякую усім учасникам та глядачам! Це ви створюєте культуру в нашому місті! Ми, у ролі організаторів, лише робимо можливою вашу зустріч :)

Вашій увазі відео із учасниками першого музичного змагання у Кіровограді :)

 

 

 

 

Коментарі вимкнені автором.
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори