Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Ігор Степура: Маловисківський районний музей - взірець злочинного саботажу Указів президента

Posted Автор: Створено: в Культура
b2ap3_thumbnail_1-----.jpg
29 травня 2018 року заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура відвідав музей історії Маловисківського району, який напередодні був офіційно та урочисто відкритий, і щодо експозицій якого миттєво виникли чисельні скарги і звинувачення з боку представників патріотичної громадськості та освітянської інтелігенції.
 
b2ap3_thumbnail_2-----.jpg
Зважаючи на великий суспільний резонанс, Ігор Степура вирішив особисто перевірити факти порушень чинного Законодавства, викладені у чисельних зверненнях громадян. Як з`ясувалося, стенди експозицій, які були урочисто відкриті після капітального ремонту районного музею містять сотні матеріалів, що героїзують постаті забороненої Законом комуністичної тоталітарної совєтської системи та прославляють репресивні дії окупаційної Червоної Армії, тортури, що вчинялися загонами НКВС проти мирного населення, та уславлюють осіб, що були безпосередньо причетні до репресій та знищення українського населення, інтелігенції, діячів, патріотів, священиків у Маловисківському районі в період 1917-1991 років. В той же час, експозиції музею абсолютно позбавлені експонатів, які би мали донести до свідомості громадян України інформацію про події та постаті часів Української Народної Республіки, періоду героїчної повстанської боротьби Холодного Яру, Чорного Лісу тощо.
b2ap3_thumbnail_3-----.jpg
“П`ятий рік поспіль Українська Держава перебуває в стані війни з Московською імперією. Чотири останні століття віковічний ворог України - Московська імперія - під різними назвами і в різних статусах, як монархічного так і комуністичного гатунку, здійснює збройну агресію і провадить гібрідні війни проти України, з метою загарбання і визиску інтелектуального і трудового потенціалу Українського Народу, її природних ресурсів, корисних копалин тощо.
Найтрагічнішою сторінкою історії України став період 70-тирічної Московської комуністичної окупації, яка принесла Українському Народові горе і страждання, кривди і репресії, біль втрат і загибель більше 20-ти мільйонів українців. В роки Московської комуністичної окупації на теренах України проти мирного населення були задіяні жахливі технології винищення: “червоний терор”, експропріація, колективізація, розкуркулення, пограбування репресії, катування, концентраційні табори. Подібного масштабу злочину Геноциду не зазнав жодний інший народ Світу за всю історію Людства.
b2ap3_thumbnail_4-----.jpg
Разом з тим, за 27 років після відновлення незалежності України в 1991 році, український Парламент, Уряд і президенти України розробили нову державну політику Національної пам`яті та запровадили відповідну нормативно-правова базу, яка вже сьогодні надає тлумачення історичним подіям, які відбувалися впродовж останніх кількох тисячоліть на теренах України.
b2ap3_thumbnail_5-----.jpg
Я спеціально завітав до Малої Виски, реагуючи на численні звернення громадян, аби на власні очі оцінити масштаби катастрофи. Катастрофи в державницькому сенсі слова, яка, очевидно, пов’язана з безвідповідальністю чиновників, що перебувають на високих посадах і абсолютно ігнорують Укази президента і Закони України. В понеділок, 4 червня о 13:00 я проведу брифінг і розставлю з цього приводу акценти напередодні ХІХ сесії обласної ради”,  - наголосив у своєму коментарі заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура.
b2ap3_thumbnail_20180602-171528.jpgb2ap3_thumbnail_6-----.jpgb2ap3_thumbnail_7-----.jpgb2ap3_thumbnail_8-----.jpgb2ap3_thumbnail_9-----.jpgb2ap3_thumbnail_11-----.jpgb2ap3_thumbnail_12-----.jpg
0

Коментарі  

 
+2 # Віктор Ворон 03.06.2018, 19:51
Пане Степуро ваші слова: Я спеціально завітав до Малої Виски, реагуючи на численні звернення громадян, аби на власні очі оцінити масштаби катастрофи.
А тапер будте ласкаві, чесно назвіть кількість звернень, і в чому катастрофа. Катастрофа з станом доріг у місті? З якістю питної води? Що в парку відпочинку не працює туалет який коштував 260 000 гривень платникам податків.Ні? А в тому, що відкрили музей? Можливо катастрофа в тому, що його небуло? Ви як патріот і свідома людина, приїхавши в М-Виску, надали допомогу і привезли якісь експонати чи папери часів визвольної боротьби, УНР? Потрібно було звернути увагу, музей називається ІСТОРІЇ Маловасківськог о р-ну, і використовували сь ті експонати, які були в наявності. Крім критики та нагнітання істерики ви щось путнє робити можете? І ще одне, якщо кінчаться ідеї, зверніть увагу, що прапор області повторює кольори, (тільки уявіть), кольори Єлисаветського повіту!!!
Цитата
 
 
+1 # Віктор Ворон 03.06.2018, 17:15
Степура: Я спеціально завітав до Малої Виски, реагуючи на численні звернення громадян, аби на власні очі оцінити масштаби катастрофи.
Пане Степура, а яка чисельність звернень?
І яка "КАТСТРОФА"? Те що відкрили музей, катастрофа? Катастрофа, це коли люди забувають свою історію і коли немає навіть поганенького музею, що навіть учителю історії Лєні Мазур немає куди привести своїх учнів. Якщо ви вважаєте, що керівництво музею в чомусь не допрацювало, надайте кваліфіковану допомогу, да допоможіть з єкспонатами та паперами тієї доби! А критиканів у нас у М. Вискі своїх вдосталь.
Цитата
 

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори