Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Ігор Степура: депутати мають уважно поставитися до Ярошенка

Posted Автор: Створено: в Суспільство
22 травня 2018 року заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура провів брифінг з метою ознайомлення громадськості Кропивниччини з власною оцінкою роботи конкурсної комісії з визначення кандидатури на посаду головного лікаря ТМО “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області», в результаті якої безальтернативно була підтримана кандидатура попереднього керівника цього медичного закладу Олександра Ярошенка. У брифінгу також взяла участь правозахисниця Наталія Пашина, яка надала інформацію про кримінальні впровадження та судові справи, що стосуються діяльності  Олександра  Ярошенка на посаді головного лікаря.
 
b2ap3_thumbnail_2.2.jpgПід час попередньої прес-конференції, яка проводилася напередодні підсумкового засідання конкурсної комісії 8 травня 2018 року, заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура озвучив інформацію про серйозні порушення, виявлені спеціально створеною робою групою обласної ради під час перевірки діяльності обласного КЗ «Центр екстреної медичної допомоги»: недотриманість законності в діяльності закладу та його керівника, порушення прав працівників та незабезпечення функціонування системи екстреної медичної допомоги в сільських районах.
 
Ігор Степура повідомив, що був присутній на підсумковому засіданні конкурсної комісії 10 травня 2018 року та висловив свої зауваження стосовно її роботи: «В ході засідання від членів комісії, яка складалася з 6 осіб, не було принципово поставлено жодного проблемного питання, які були озвучені на моїй прес-конференції. Під час перегляду презентації Олександра Ярошенка про його бачення розвитку закладу на п’ятирічний термін, члени комісії неодноразово висловлювали нерозуміння медичної термінології, тим самим продемонструвавши свою нефаховість і некомпетентність для належного оцінювання кандидата. Крім того, члени комісії не були попередньо ознайомлені з цією презентацією, щоб заздалегідь ретельно її вивчити. Тобто, на мій погляд, члени комісії поставилися легковажно до свого обов’язку. Я запропонував комісії відтермінувати прийняття даного рішення та досконало вивчити це питання, залучивши додаткових експертів в галузі медицини. На жаль, члени комісії проігнорували мою пропозицію та всі одностайно, без жодного заперечення, проголосували на підтримку кандидатури Олександра Ярошенка».

Правозахисниця Наталія Пашина повідомила про правопорушення, кримінальні та адміністративні провадження, які були відкриті або знаходяться на досудовому розслідувані, а також, про судові рішення, які Олександр Ярошенко не виконує. Повідомила про судові рішення апеляційного суду Кіровоградської області від 26.07.2017, за яким була встановлена вина головного лікаря центру екстреної медичної допомоги Олександра Ярошенка та поставлено в провину порушення виплати зарплати працівникам Центру в неповному обсязі. Також, Наталія Пашіна докладно зупинилися на кримінальних впровадженнях: одне з них стосується загибелі працівника центру через недотримання керівництвом закону з охорони праці, та інше, яке пов’язане зі смертю пацієнта через неналежне виконання обов’язків лікарів виїзної бригади.

Наприкінці брифінгу Ігор Степура закликав депутатів обласної ради докладно вивчити питання та поцікавитися якістю наданням послуг екстреної медичної допомоги на своїх виборчих округах. Також, заступник голови Кіровоградської обласної ради запросив представників територіальних громад Кропивниччини завітати на сесію обласної ради 8 червня 2018 року та поінформувати депутатів про причини незадоволення роботою швидкої на їх територіях.
 
«У Кіровоградській області існує демографічна проблема, а відсутність якісної екстреної медичної допомоги її лише погіршить. Конкурсна комісія вже зробила свій вибір і це на їх совісті, тепер черга депутатів…», — підсумував Ігор Степура.
0

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори