Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Ігор Степура: голова комісії облради Ірина Чемерис вчинила злочин

Posted Автор: Створено: в Політика
23 травня 2018 року заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура провів брифінг, під час якого оприлюднив заяву про злочин щодо підробки протоколу засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики від 14 грудня 2017 року №25, вчинений головою комісії Іриною Чемерис та секретарем Костянтином Чурпієм.

b2ap3_thumbnail_1-1.jpg14 грудня 2017 року заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура був присутній на засіданні постійної комісії з охорони здоров’я та соціальної політики, як її куратор. Порядок денний містив 13 питань, які мали розглянути депутати під час засідання комісії. Втім, коли під час розгляду четвертого питання порядку денного Ігор Степура почав ставити уточнюючи питання присутньому головному лікарю Кіровоградської обласної лікарні та заступнику директора обласного департаменту охорони здоров’я, голова комісії Ірина Чемерис заявила, що вона забороняє продовжувати дискусію і забороняє Ігорю Степурі ставити питання - чим перевищила власні повноваження і грубо порушила Конституцію України, закони, регламент обласної ради і положення про роботу постійних комісій. За пропозицією голови комісії І.Чемерис, члени комісії одностайно прийняли рішення завершити засідання комісії, аргументуючи своє рішення тим, що заступник голови обласної ради Ігор Степура блокує роботу комісії та перешкоджає подальшому розгляду питань порядку денного.

Але існує суттєва розбіжність між фактичним відеозаписом засідання та протоколом засідання комісії, який склав секретар комісії та підписала голова комісії І.Чемерис. У протоколі комісії зазначено, що ще до голосування депутатів за рішення про завершення роботи комісії, під час розгляду питання порядку денного №4 члени комісії розглянули і схвалили пропозицію про виділення коштів в сумі 200 000 гривень, яка надійшла від депутата Кальченко В.М. Але згідно відео, яке оприлюднене на офіційному сайті обласної ради, даний факт щодо обговорення і прийняття рішення про виділення коштів за пропозицією В.Кальченка відсутній. Тобто, дане рішення було внесено незаконно до протоколу головою комісії Іриною Чемерис та секретарем Костянтином Чурпієм, вказавши, що присутні члени комісії його підтримали.

«Отже, головою комісії Іриною Чемерис було скоєне кримінальне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 366 КК України – службове підроблення, тобто складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів. Варто зауважити, що разом з Іриною Чемерис протокол засідання підписував також і секретар постійної комісії – Костянтин Чурпій, адже згідно «Положення про депутатські комісії», саме секретар веде Протокол засідання. Враховуючи те, що депутат Костянтин Чурпій не відмовився від запису даного документу, то він став співучасником злочину, - наголосив у своїй заяві наприкінці брифінгу Ігор Степура та додав, - я абсолютно чітко стою на засадах розбудови правової держави, в якій все має відбуватися згідно з чинним Законодавством, і я категорично не сприймаю внесення фіктивних даних до підробленого протоколу, як це сталося в цьому випадку. Я заявляю про злочин до Національної Поліції та звертаю увагу громадянського суспільства, аби подібна ганебна ситуація не повторювалася в майбутньому.»
0

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори