Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Ігор Степура провів зустріч з керівником кропивницького «Пласту» Іллею Войтенком

Posted Автор: Створено: в Освіта
16 травня 2018 року заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура зустрівся з членом Крайової Пластової Старшини з розвитку Пласту в центрі та на півдні України Тетяною Асадовою і головою Кропивницької станичної пластової старшини Ільком Войтенком.
b2ap3_thumbnail_1----------.jpgНа державному рівні законами України, указами Президента, наказами Міністерства освіти та науки, за Угодою співпраці між МОН та молодіжною організацією «Пласт», урядовим планом дій та ЗУ «Про сприяння соціальному встановленню та розвитку молоді в Україні» стратегічно визначені цілі, в яких важливе місце відведене розвитку патріотичного молодіжного пластового руху. «Пласт - Національна скаутська організація України» є найдавнішою та найавторитетнішою молодіжною організацією, яка була заснована у 1911 році. В період 70-ти років Московської совєтської окупації організація була під забороною, але з 1991 року її діяльність в Україні була відновлена. Сьогодні Українська держава надає велике значення процесам підтримки розвитку пластового руху в Україні.
Член Крайової Пластової Старшини Тетяна Асадова завітала до Кропивницького саме з метою активізації діяльності та розвитку пластового руху в Кіровоградській області. В ході спілкування заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура ознайомився зі станом розвитку станичних (міських) осередків Пласту і запропонував провести зустріч з начальником обласного управління освіти та відповідальними працівниками в секторі розвитку молоді та спорту.
Під час зустрічі з начальником Кіровоградського обласного управління освіти Володимиром Таборанським були обговоренні  проблеми розвитку та активізація діяльності Пласту згідно з законами, наказами та іншими нормативними актами. Також, були намічені першочергові кроки, зокрема, до кінця травня має бути визначена перша група координаторів по районах в кількості 30 осіб для проведення вишколу та до початку наступного навчального року планується розширення мережі інструкторів в навчальних закладах області. Усі учасники зустрічі залишилися задоволеними попередніми результатами та окресленим планом дій.

“Молодіжна організація «Пласт», зважаючи на її 107-річну історію існування, є найвпливовішою та найдосвідченішою молодіжною організацією, яка за сторічний період часу зробила найбільший вклад в боротьбі за Незалежну Соборну Українську державу. Вона має методики роботи з молоддю, в частині патріотичного виховання, які напрацьовані та перевірені часом. Тому я всебічно сприятиму розвитку скаутського руху загалом і молодіжній організації Пласт зокрема. Адже це наші інвестиції в майбутнє української держави”, - наголосив в підсумку зустрічі заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура.

b2ap3_thumbnail_4----------.jpgb2ap3_thumbnail_5----------.jpg

0

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори