Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Ігор Степура відзначив кращі роботи молодих науковців та аспірантів Кіровоградщини

Posted Автор: Створено: в Освіта

b2ap3_thumbnail_1-----------.jpg

10 травня 2018 року заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура взяв участь у засіданні обласної комісії з питань підтримки молодих науковців області, під час якої були розглянуті здобутки молодих вчених регіону на отримання обласної премії молодим науковцям  та стипендії для аспірантів та докторантів, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області. На розгляд конкурсної комісії свої наукові доробки презентували 6 претендентів на здобуття обласної премії та стипендії. Після обговорення робіт конкурсантів, члени комісії прийняли рішення  та оголосили результати.

Обласну премію молодим науковцям Кіровоградської області отримали: І премія (11,2 тис. грн.) - Оксана Бабич, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Кіровоградського інституту розвитку людини Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»; ІІ премія (7,4 тис. грн.) - Дмитро Соменко, старший лаборант кафедри фізики та методики її викладання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка; ІІІ премія (3,7 тис. грн.) - Анна Коваленко, старший викладач кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету.

Стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів, які навчаються у вищих навчальних закладах Кіровоградської області, в розмірі 1 тис. грн., отримали: Алла Кіктєва, аспірантка Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка; Валентина Красножон, аспірантка Льотної академії Національного авіаційного університету; Ілона Царенко, аспірантка Центральноукраїнського національного технічного університету.

«Наукова робота Оксани Бабич про регіональну систему розселення населення Кіровоградської області має актуальне значення в контексті проведення сучасної адміністративно-територіальної реформи, зважаючи на гостроту демографічної проблеми та загрозливі темпи зменшення кількості жителів нашого регіону. Особливе занепокоєння викликає занепад українських сіл. До останнього часу на рівні обласної влади ми не маємо щирої та відвертої дискусії, в ході якої  депутати обласної ради і керівники області мали би нарешті визнати гостроту демографічної кризи, і що найголовніше, поставилися би адекватно до закликів громадських активістів й експертів - виявити ключові причини кризи і запропонувати шляхи виходу з цієї загрозливої ситуації. Цілком зрозуміло й очікувано, що високопосадовці обласної державної адміністрації, керівники департаментів та відомств воліють не висловлюватися відверто, навіть розуміючи причини проблем. Іншим словами, замовчують проблему і виправдовують ті чи інші адміністративні управлінські рішення, які сприяють погіршенню ситуації в області. І в цій частині, враховуючи результати досліджень Оксани Бабич, ми маємо можливість отримати більше інформації для проведення всебічного аналізу й прийняття корегуючих рішень для стабілізації та покращення демографічної ситуації», - зауважив заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура, оцінюючи роботу молодої вченої, яка стала переможницею обласної премії.

0

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори