Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Керівником Новомиргородського інтернату призначать людину, яка замішана в корупції?

До «Центральноукраїнського антикорупційного офісу» надійшла інформація від представника «антикорупційного офісу» в м. Новомиргород, депутата районної ради VIІ скликання Володимира Вакуленка та групи учасників АТО з міста Новомиргород про наступне.

22 листопада 2013 року відбулась двадцять восьма сесія Новомиргородської міської ради шостого скликання. На сесії були присутні 23 депутати.

За відсутності міського голови, головуючою на засіданні була секретар міської ради - Литвиненко Віталіна Миколаївна.

На пленарному засіданні розглядали ряд питань, серед них зокрема і «Про преміювання працівників міської ради та працівників дошкільних навчальних закладів» до Дня місцевого самоврядування.

Під номером 2118 від 22.11.2013 року й було прийнято рішення « Про преміювання працівників міської ради та працівників дошкільних навчальних закладів», до Дня місцевого самоврядування.

Активісти зазначають, що секретар міської ради Литвиненко В.М. з метою одержання матеріальної вигоди, а саме – премії до Дня місцевого самоврядування – ввела в оману депутатів міської ради. Під час  сесії  вона не лише не повідомила при голосуванні за премії про конфлікт інтересів (за що була притягнута до відповідальності у судовому порядку керуючись ч.1 ст.14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» ст.172-7, п.1 ч.1 ст.247 КУпАП (справа №395/469/14-п) і визнана винною у вчиненні адміністративного правопорушення,та їй було призначено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 170 грн.), а й сама  особисто ймовірно порушила  норму закону.

Як повідомляє представник «антикорупційного офісу», депутат Новомирогородської  міської ради VI скликання Володимир Вакуленко, під час розгляду даного питання секретар жодного разу не озвучила інформацію про реальний розмір премії – як своєї, так і міського голови Якова Немировського, який одержав премію, перебуваючи на той момент у слідчому ізоляторі, оскільки був винен у ДТП зі смертельними наслідками, а також заступників міського голови.

Вакуленко заявляє, що депутати проголосували за те, щоб і працівники міськради, і працівники ДНЗ одержали премії у розмірі 100%, розуміючи що саме це є посадовий оклад, проте якщо співробітники ДНЗ одержали премії в розмірі 100% від окладу, то керівництво міської ради одержало премії в розмірі 100% від середньомісячної заробітної плати (з урахуванням інших премій, надбавок тощо).

Розпорядженням міської ради від 25 листопада 2013 року № 890, працівникам міської ради було встановлено премію  навіть не зазначивши  в ньому з якого розрахунку. А тому деякі працівники міської ради, які були «наближені до Імператора»  отримали премію, в грошовому еквіваленті навіть більшу чим передбачена місячна заробітна плата. Дане розпорядження також затвердила Литвиненко В.М.

001.jpg

Про вказане зловживання депутату Володимиру Вакуленку стало відомо лише зараз.

Депутат Вакуленко вважає, що секретар міської ради Литвиненко В.М. привласнила бюджетні кошти і на його думку винна у скоєнні злочину передбаченого ст. 364 та ст.366 КК України («Зловживання владою та службовим становищем», «Службове підроблення»). Представник антикорупційного офісу зазначає, що ймовірно відбувалася фальсифікація інших рішень міської ради. Для цього він готовий надати наявні аудіозаписи сесії для порівняння прийнятих рішень з тими, які підшиті до протоколів.

На чергову сесію Кіровоградської обласної ради виноситься питання про призначення на посаду директора Новомиргородської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кіровоградської обласної ради - Литвиненко Віталіну Миколаївну.

Володимир Вакуленко заявляє, що дане питання викликало серед населення міста, учасників АТО та працівників даного закладу глибоке обурення та незадоволення. Люди непідтримують ініціативу призначити директором навчального закладу людину, яку судом визнано винною у вчиненні корупційного правопорушення та схильну до можливих неправомірни дій.

0

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори