Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Хто насправді виконує ремонти у сільській раді ?!

Вже не один рік на території Іванковецької сільської ради Знам’янського району відбуваються договірні взаємовідносини між сільською радою та ФОП «Котовой В.І.». Більшість робіт виконує один підрядник по таких об’єктах:

У 2011 р.

  •  Поточні роботи з  ремонту першого поверху приміщення сільської ради – 82800 грн.

У 2012 р.

1) договір від 20.04 № 03.1/12 – поточний ремонт столярної групи ДНЗ «Ягідка» на суму 99983 грн.;

2) договір від 10.04 № 03.2/12 – поточний ремонт штукатурки ДНЗ «Ягідка» на суму 99916 грн.;

3) договір від 10.04 № 03.3/12 – поточний ремонт оздоблення ДНЗ «Ягідка» на суму 99986 грн.;

4) договір від 23.08 №14/12 – на проведення поточного ремонту котельні ДНЗ «Ягідка» на суму 19099,20 грн.

У 2014 р.

  • Договір від 20.11 № 53 – поточний ремонт огородження цвинтаря в селі Іванківці на суму 47688,96 грн.

У 2015 р.

  • Поточний ремонт пам’ятника в селі Іванківці на суму 99999,95 грн.

Домовленість про виконання поточного ремонту пам’ятника проводилася в телефонному режимі. Роботи виконувались будівельною бригадою підрядника Котового В.І.  Документи для підписання передавалися бригадою від імені підрядника.

Всі акти виконаних робіт від замовника було підписано сільським головою Магась Л.М.

Проте, за матеріалами Держфінінспекції, яка здійснювала перевірку бюджету сільської ради та фінансово-господарської діяльності Іванковецької сільської ради за період з 01.01.2011 р. по 01.08.2015 р., зустрічну звірку документального підтвердження виду, обсягу та вартості виконаних робіт, стану рахунків у ФОП Котового В.І. та контрольний обмір обсягів виконаних робіт провести не вдалося. Виявилось, що суб’єкт господарювання відсутній за адресою реєстрації, тож працівники держфінінспекції здійснили лише візуальне обстеження виконаних робіт

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, ФОП «Котовой Віктор Іванович» зареєстрований у місті Знам’янка по вул. Шмідта, буд. 12/21.

Офіційно перебуває на обліку в Знам’янській ОДПІ та Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості з 19.11.1992 р.

                                                         20160426-075334.png

Як нам вдалося з’ясувати, Котовий Віктор Іванович вибув за межі України з 05.03.2014 року на окуповану територію Автономної Республіки Крим. Нагадаємо, що саме в цей період відбувалася анексія Криму Росією.

                                                          20160426-080019.jpg

На наші запити до Знам’янської ОДПІ щодо його діяльності та звітності отримали відмови. Проте ми дізналися з власних джерел, що останній фінансовий звіт ФОП «Котовой В.І.» подав за 2013 р. Перебування на анексованій території  не заважає йому продовжувати проводити ремонти на території сільської ради за кошти місцевого бюджету. Яким чином і хто насправді виконував  роботи – залишається загадкою. Оскільки, за офіційною інформацією Кіровоградського обласного центу зайнятості, у період з 2013 по 2015 рр. реєстрація трудових договорів між зазначеною фізичною особою та найманими працівниками у службі зайнятості не відбувалась.

                                                                 CZ_png.png

У наданих Іванковецькою сільською радою копіях договору стоїть печатка лише сільської ради. Договір укладений не державною мовою, а російською.

                                                               dogovir.jpg

Після виїзду на окуповану території вже 06.04.2015 року Котовой В.І. розмістив оголошення на сайті www.work.ua, де вказав, що шукає роботу керівника, інженера у Севастополі на повну зайнятість і заробітну платню в 14 тис.грн./міс.

                                                              _work.png

Досить дивно все це виглядає, як й інший момент з життя рідних голови населеного пункту Іванківці.

У сільського голови Магась Л.М. є два сини – Роман та Олексій, які за інформацією жителів села Іванківці – виїхали до Росії.

Як свідчать публікації з соціальної мережі «В контакте» – обоє проживають у місті Санкт-Петербург. Ведуть заможний спосіб життя, викладають свої фото з дорогими авто та новинками телефонів Apple. Та, аналізуючи інші фото, «українці» вболівають явно не за свою рідну землю. «Колорадські» стрічки, підтримка Жириновського у виступі «Про Україну» та посмішки зі збитого Малазійського «Боїнга» у липні 2014 року у небі над Донбасом.

                                                             5.png

                                                           20160426-075335.png

                                                            2.png

                                           3.png4.png

                                                                    6.png

 

Громадська організація звертає увагу працівників СБУ на дану публікацію. І у свою чергу направляє матеріал до поліції для перевірки фактів та реагування!

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори