Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Хто виконує ремонти в центрі зайнятості?

«Центральноукраїнський антикорупційний офіс» продовжує власні громадські розслідування та викриття схем, за якими різні державні установи тісно співпрацюють з фірмами, що належать їхнім родичам або близьким людям. Сьогодні ми розкажемо про Кіровоградський обласний центр зайнятості.

Обласний центр зайнятості налічує 4 міськрайонні та 17 районні центри зайнятості. При цьому у структурі навіть є власний відділ капітального будівництва.

struktura.png

За офіційною інформацією обласного центру зайнятості, очолює даний відділ з 2 вересня 2010 року по теперішній час Сімонова Надія Валентинівна.

До цього Надія Сімонова обіймала посаду заступника начальника і змінила на цій посаді Мірошниченка Станіслава Григоровича.

                                                                               1-.jpg

Проаналізувавши інформацію, яка надійшла на офіційний запит «Антикорупційного офісу» від обласного центру зайнятості, стає очевидним наступна інформація.

Протягом  2011 – 2015 рр. Кіровоградським обласним центром зайнятості, а також районними та міськрайонними центрами зайнятості було заключено договори на виконання підрядних робіт з капітального ремонту, а також поточного ремонту об’єктів служби зайнятості які розподілилися наступним чином:

                                                      КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ

                                                                        1.jpg

                                                        ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ

                                                                          2.jpg

Як бачимо  більшість робіт по капітальному та поточному ремонту виконували 2 підприємства: ТОВ «Сервіс-Канон» та ПП «Діалог-Буд».

За даними єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб ТОВ «Сервіс-Канон» зареєстроване – м. Кіровоград, селище  Гірниче, вул. Лінія, 9-А, буд. 38, кв. 4, ПП «Діалог-Буд» – м. Кіровоград, селище Гірниче, вул. Лінія 9, буд. 38, кв.  9.

Засновниками підприємства «Сервіс-Канон» є Вільганюк Євгеній Іванович та Вільганюк Ірина Валентинівна.

ПП «Діалог-Буд» - засновником і директором є Вільганюк Ірина Валентинівна.

За інформацією із власних джерел, Ірина Валентинівна Вільганюк є рідною сестрою начальника відділу капітального будівництва обласного центру зайнятості – Надії Валентинівни Сімонової.

Також наведемо приклад того, як виконували роботи в інших містах області.

У 2011 р. та 2012 р. було перераховано кошти на поточний ремонт Олександрівського районного центру зайнятості в сумі відповідно 11,200 тис. грн. та 24,700 тис. грн. При цьому слід звернути увагу, що роботи виконував ПП Скічно Ігор Петрович. За словами активістів Олександрівського районного осередку «Антикорупційного офісу» Скічко Ігор Петрович дуже багато років надає послуги фотографа та друк фотографій. Але, щоб займався ремонтними будівельними роботами, чують вперше.

У Світловодську ТОВ «Світловодськпобуд» виконував капітальні роботи по міськрайонному центру зайнятості у 2012 році на суму 13165 тис. грн., яке, за словами місцевих громадських активістів, має досить скандальну, непорядну репутацію і було замічено у різних непрозорих схемах.

Про технічних нагляд

Однією з необхідних умов при проведенні капітального ремонту на об’єктах є здійснення технічного нагляду. Послугу може надавати виконавець з відповідною ліцензією. Тож за період 2012-2015 рр. було заключено договори з ПП «Діалог-Буд» на 22 об’єктах. Загальна сума складає – 141 062, 90 грн.

Пункт 4 «Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури» затвердженого постановою КМУ від 11 липня 2007 року № 903 говорить про не допущення здійснення технічного нагляду особами, що працюють у проектних і будівельних організаціях, які виконують роботи на підконтрольних об’єктах архітектури.

Натомість за словами заявника, який допоміг окреслити дану схему, Кіровоградський обласний центр зайнятості заключав договори на здійснення технічного нагляду з фірмою ПП «Діалог-Буд». Додатково до цього треба відмітити той факт, що інженером з технічного нагляду від фірми ПП «Діалог-Буд» виступав вже згадуваний вище колишній начальник капітального будівництва центру зайнятості Мірошниченко Станіслав Григорович.

                                                                          list.jpg

Громадська організація в жодному разі не нарікає на якість виконаних робіт та не має на меті очорнити репутацію підприємств. Однак на наше глибоке переконання всі підприємства і установи, що надають послуги для державних та комунальних закладів мають діяти виключно в рамках Законів України! 

0

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори