Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Кіровоградським фізрукам присвячується...

Posted Автор: Створено: в Суспільство

Як зараз пам’ятаю свого першого фізрука: у початкових класах на уроках фізкультури тільки й лунало його «Чого ви сидите тріщите, як квочки на яйцях? Ану бігом до вправ!» З тих пір змінився не один фізрук і з кожним пов'язаний якийсь спогад. Подумала, що всі ж вони між собою схожі, лише за характерами й зовнішністю різні. Які ж вони кіровоградські фізруки? Чомусь сама себе спитала про це саме в День фізичної культури та спорту. Жіноча логіка, інтуїція та досвід підказали такі речі.

  1. Кіровоградський фізрук турботливий.

Скільки себе пам’ятаю, завжди очі, як у Шреківського кота, діяли на моїх фізруків. «Ну будь ласочка, не ставте мені енку, я чесно не можу займатися…Вчора йшла по льоду, впала, нога болить…» А самій ліньки було форму тягнути! Але зрештою саме фізруки і тренери завжди підтримають свого учня і морально, і фізично. Ви колись бачили фізрука, який хоча би раз у своєму спілкуванні із учнем якимось не спитав: «Ну що, як у тебе справи?» Хіба не турбота?

b2ap3_thumbnail_IMG_2269.JPGb2ap3_thumbnail_IMG_2261.JPG

Кіровоградський фізрук - сильний.

Тільки сильні фізруки залишаються із цілими ногами, коли в них з рук випадає гиря. Тільки сильний фізрук насправді покаже майстер-клас із підняття штанги. І тільки сильний фізрук зможе донести свою ученицю до медпункту, якщо їй стало зле. Шкода, але мені таке щастя не випадало…

b2ap3_thumbnail_IMG_2296.JPG

  1. Кіровоградський фізрук - швидкий.

Для вас ніколи не було дивом дивним, коли ви бачили свого фізрука як він біжить? Рідко таку оказію можна побачити на уроках фізкультури, але насправді вони вміють бігати, ще й швидко!

b2ap3_thumbnail_IMG_2240.JPG

  1. Кіровоградський фізрук - влучний.

Фізруки завжди влучні і зі словом, із підсрачником чи під затильником, і з баскетбольним м’ячем. Мені, на щастя, не перепадало, але боксери й вихованці сенсеїв таке діло знають добряче.

b2ap3_thumbnail_IMG_2305.JPG

b2ap3_thumbnail_IMG_2312.JPG

  1. Кіровоградський фізрук - балакучий.

Тільки у Кіровограді у своє професійне свято фізрук буде вести урочистості з нагоди Дня фізкультури та спорту. Між тим фізрук із червоним дипломом і немалим досвідом у сфері викладання. На таких посягне не одна одинока студентка…

b2ap3_thumbnail_IMG_2285.JPG

  1. Кіровоградський фізрук - завжди почесний.

Грамоти і нагород кіровоградський фізрук отримує не лише за свої заслуги. У професійне свято їх нагородять ще й держслужбовці з довгими одами спорту, яким не займаються. Зрештою, повага й відзнака - це завжди було честю для фізрука й спортсмена.

b2ap3_thumbnail_IMG_2280.JPG

  1. Кіровоградський фізрук - завжди милий.

З цим не сперечатиметься жодна студентка чи школярка, в якої фізкультуру веде не жінка-командир, а молоденький фізрук. Найбільш милими є маленькі спортсмени, які згодом стають тренерами й викладачами…Хоча навіть маленькі бувають злюками…

b2ap3_thumbnail_IMG_2291.JPGb2ap3_thumbnail_IMG_2259.JPG

А ще кіровоградські фізруки розумні, кмітливі, єхидні, полюбляють флірт та жарти…Тільки це важко виразити фотографіями. А ще вони формують наше ставлення до спорту і свого тіла. Так що, людоньки, бажаю вам хороших тренерів та фізруків. А вам, шановні наші спортивні чоловіки, терпіння, бо особисто в мене сил на ранкову пробіжку не вистачає, не те щоб на якесь тренування…

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори