Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Кому ящик горілки???

Posted Автор: Створено: в Суспільство

Я, депутат Новомиргородської міської ради Володимир Вакуленко, позапартійний, готовий виставити ящик горілки будь-якій людині, яка розкаже про більший бардак, ніж в Новомиргородському районі що на Кіровоградщині, при «голубій» владі. Але перед тим, як претендувати на випивку, спробуйте почитати про те, з чим ваші бардаки будуть змагатися.

Почнемо з районної організації Партії регіонів. Навіть В.Ф.Янукович на період, коли перебуває на посаді Президента, виконав всі вимоги Законів України , які забороняють людям на певних посадах сумісництво. Так от, Президент дав іншому регіоналу порулити партією, доки він є Президентом. А в Новомиргородському районі на такі норми наплювали – голова районної ради і голова районної організації ПР – одна й та ж особа Микола Чепіжак, але нікого це не турбує. Кому яке діло, що в Законах України  «Про статус депутатів місцевих рад», ( розділ 6 п.2);       "Про місцеве самоврядування" ( стаття 55), вказано:
«Голова ради працює у раді на  постійній  основі,  не  може мати   інший   представницький   мандат,  суміщати  свою  службову діяльність з іншою роботою,  у тому числі на  громадських  засадах займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності,  медичної  практики,  інструкторської  та  суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю»!
Воно й зрозуміло, куди актуальніше зараз те, що на голову райдержадміністрації складено адмінпротокол про корупційні діяння, а дехто  каже, що і не один. Але при цьому він і надалі перебуває на своїй посаді і продовжує «успішно» керувати в районі. Серед жителів району так і чути гомінкі вислови « відкупиться чи ні», а дехто навідь ставки робить наче на кінних змаганнях на іподромі.
Тепер трохи про комунальні підприємства.
Новомиргородським РВ УМВС України в області, на підставі моїх депутатських звернень, порушені кримінальні провадження щодо розкрадань значних коштів КП «Новомиргородські муніципальні інженерні  мережі», а також проти Новомиргородського територіального центру соціального захисту населення, який змушував соціально незахищені верстви населення, а саме людей  пенсійного віку,  у примусовому порядку  здавати кошти,  як благодійні внески «на допомоги». ( до речі, на « Гречці» по данному питанню вже писав раніше) . Причому мене так і не було опитано в офіційному порядку правоохоронцями, які ведуть розслідування!  Я особисто розумію, що новий КПК дозволяє безтерміново проводити перевірку, однак,  одні    «влізли» в кишеню як Держави так і платників комунальних послуг і отримували кошти за невиконані роботи, інші в примусовому порядку за надання медичної допомоги видирали останні копійки ( так собі, не меньше 50 грн.),з мізерної пенсії . І ці факти непоодинокі.
Отака в нас в районі «боротьба з корупцією». Може, зацікавиться такою інформацією обласні : прокуратура, СБУ, УБОЗ чи інші підрозділи, які отримують гроші за те, що нібито боряться з корупцією.
Тепер питання: скільки шансів у партії влади, що Новомиргородщина змінить свої опозиційні настрої? 
А шансів, що в мене хтось таки забере ящик горілки, немає взагалі. Хоч сам спивайся!!!

 

 

0
Loading...

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори