Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Корупційні схеми ДСНС на Кіровоградщині

1. Посередництво у передачі сигналу про пожежну тривогу до державних пожежних частин

За офіційною інформацією Управлінням ДСНС України у Кіровоградській області на території області діють 4 суб’єкта господарювання, які мають відповідно ліцензію на спостерігання за пожежною автоматикою об’єктів:

1. ПП «ЛЄОН»

2. ТОВ «ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ»

3. ТОВ «АПС-КІРОВОГРАД»

4. Управління Державної служби охорони при УМВС України у Кіровоградській області.

Управлінням ДСНС в області укладено угоду 27.06.2013 р. з фірмою «АПС-КІРОВОГРАД». Також Аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення (АРЗСП) Управління ДСНС в області відповідно до Постанови КМУ від 26.10.2011 № 1102 «Деякі питання надання платних послуг підрозділами МНС» щомісячно укладаються договори з ТОВ «АПС-КІРОВОГРАД» «Про надання послуг з технічного обслуговування системи централізованого пожежного та техногенного спостерігання».

Загальна кількість об’єктів, які підключені до пультів в області – 1462

Окрім цього фірми «АПС-КІРОВОГРАД» та ТОВ «ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ» надають платні послуги:

1) Поверхневе вогнезахисне обробляння будівельних конструкцій» за період з 1 липня по 31 грудня 2015 року укладено 57 договорів на суму 237 тис. грн

2) Монтаж систем блискавкозахисту (7 договорів) на суму 33, 2 тис. грн.

3) Налагоджування систем пожежної автоматики (6 договорів) 16,5 тис. грн. 

Окрім цього фірми «АПС-КІРОВОГРАД» та ТОВ «ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ» надають платні послуги:

2. МОНОПОЛІЯ або РОЗДІЛИЛИ МІЖ СОБОЮ

Для виконання протипожежних заходів на території Кіровоградської області протягом 2012-2015 рр. витрачено:

  • Освіта – 9 783,691 грн.
  • Охорона здоров’я – 5 559,119 грн.
  • Культура – 2 737, 94 грн.
  • Соціальний захист населення – 2 091,119 грн.

diagrama_20160302-193925_1.png

Всього: 20 171, 869 грн.

Загалом проведено 333 роботи, з них 263 (79%) між собою розділили фірми "АПС-Кіровоград", "Пожежно-технічний захист" та "Пож-захист", також 30 об’єктів отримала скандальна фірма ТОВ «ПРОМБЕЗПЕКА»

tablica.jpg

ХТО СТОЇТЬ ЗА ЦИМИ ФІРМАМИ ?

who.jpg

 

shema1_20160302-201643_1.jpg

shema2.jpg

Один з генараторів "схем" та засновником вищезазначених підприємств, а також ТОВ "АПС-КРИВИЙ РІГ" -є Олександр АДАМОВИЧ, який очолював з 1998 по 2005 рік головне управління МНС України у Кіровоградській області

shema3.jpg

За адресою по вул. Бєляєва, 2, де зареєстроване підприємство «АПС-КІРОВОГРАД» також знаходиться ТОВ «ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНИЙ ЗАХИСТ» , що спеціалізується на послугах з пожежної безпеки. Очолює дане підприємство Артем ДОРУЛ.

shema4.jpg

Також рідна сестра Федорчака Олександра СТАСЮК є співвласником ще одного підприємства разом з батьком правої руки Федорчака Ігоря Парфьонова.

b2ap3_thumbnail_shema5.jpg

За інсайдерською інформацією доходи підприємств виглядають наступним чином:

shema6.jpg

3. УКРАЇНСЬКА-ПОЖЕЖНО СТРАХОВА КОМПАНІЯ

b2ap3_thumbnail_hcciPwvnGhE.jpg

Інспекторів служби ДСНС в обов’язковому порядку змушують нав’язувати власникам офісів та приміщень страхувати майно тільки в УПЖСК. При цьому, за нашою інформацію, керівництво  ДСНС через ПАРФЬОНОВА отримує відкат в розмірі 40% від суми прибутку компанії за страхування об’єктів. 

 

4. БЛАГОДІЙНІ ФОНДИ

У період роботи Федорчака в Кіровоградській області працювали через благодійний фонд «Рятівник Кіровоградщини». 

На інформаційний запит "антикорупційного офісу" до Управління ДСНС на отримання інформації про суми коштів, які надійшли на рахунок Фонду протягом періоду від дати реєстрації по сьогоднішній день та статті витрат і суми, які було витрачено з Фонду, ми отримали відповідь: контроль за діяльністю благодійної організації Управління ДСНС не здійснює.

На початку цього року була зареєстрована нова БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОРЯТУНОК", місце реєстрації: м. Кіровоград, вул. Віктора Чміленка, 67.

Листи «щастя» розносять підприємцям області, щоб наповнювали цей Фонд. Тобто та сама схема тільки назва інша. 

Засновниками Фонду є Олександр МІРОШНИЧЕНКО, колишній працівник МНС, а нині працівник Фірми Федорчака-Парфьонова "АПС-КІРОВОГРАД".

І другий засновник – Віталій ТРОЯНСЬКИЙ, заступник начальника медико-санітарної частини Управління ДСНС.

fond.jpg          fond_ryativnyk.jpg

5. Toyota Land Cruiser за 17 грн./місяць

Відповідно до укладеного договору оренди від 16.08.2012 р. автомобіль «Тoyota Land Cruiser 100» д.н. ВА 0005 АЕ був переданий в користування АРЗСП У ДСНС у Кіровоградській області до 16 серпня 2020 року.
При цьому, за офіційною інформацією ДСНС, технічне обслуговування за період оренди не здійснювалося, відповідно кошти не витрачалися. Нонсенс, як може їздити машина протягом 3 років і при цьому не проходити елементарне ТО, заміна маса, фільтрів тощо. За власною інформацією нам відомо, що по сьогоднішній день Віктор ФЕДОРЧАК продовжує користуватися вказаним автомобілем.

Вартість оренди складала 204 грн./рік або ж 17 грн./місяць

За проведеним власним розслідування ми з’ясували, що договір був укладений з власником Полковенком Антоном Васильовичем. Відповідно до даних ЄДР Антон ПОЛКОВЕНКО є директором приватного підприємства «ВІТЯЗЬ-ЄЛИСАВЕТГРАД». Засновниками підприємства є: Микола ТІПАЙЛО – гендиректор «УРГА» кращий товариш ФЕДОРЧАКА, В’ячеслав БАКЛУШИН – сват ПАРФЬОНОВА, та жителька Олександрівки Капіталіна ВОЛКОВА (людина Парфьонова).

На звернення до Антона ПОЛКОВЕНКА через фейсбук щодо оренди автомобіля за 17 грн./місяць він особисто зізнався, що здавав автомобіль в оренду. А от для потреб громадської організації або для здійснення волонтерської діяльності чи військовим в зону АТО – було відмовлено. Пропонуємо повний текст нижче:

fb1.png      fb2.png

 

Доходи і статки

Віктор Федорчак мав квартиру у елітній новобудові по вул. Слави, 20. Де вартість квартири складає понад мільйон гривень.

За цією ж адресою мають житло Дмитро АДАМОВИЧ та Юрій ЩЕРБАКОВ

home.JPG

Елітний особняк ВІКТОРА ФЕДОРЧАКА в районі Лісопаркова

Земельна ділянка, на якій розташований будинок належить іншій людині і має призначення під розташування спортивно-оздоровчого комплексу. Але ми точно знаємо, що цей будинок належить Віктору Федорчаку.

osobnyak.png

Будівництво особняка Парфьонова
Громадській організації вдалося дізнатися, де будується особняк Ігоря Парфьонова. У елітній зоні Кіровограда, відповідно до даних державного земельного кадастру Ігор Парфьонов має разом з сином Євгеном земельні ділянки.
1.jpg b2ap3_thumbnail_2.jpg 3.jpg

Варість будівництва складає більше мільйону гривень. Якщо проаналізувати декларації Федорчака і Парфьонова то стане зрозумілим, що на зарплату "рятувальника" такі котеджі точно не побудуєш. З цього випливає, що дані особи збагачуються через вказані корупційні схеми.

За результатами проведеного громадського розслідування ми очікуємо негайного звільнення Ігоря ПАРФЬОНОВА із займаної посади, а також чіткого реагування правоохоронних органів і порушення кримінальних проваджень. В свою чергу нами буде подано заяви до новоствореного органу НАБУ, Генаральної прокуратури та поліції.

 

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори