Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

"Листопад" у грудні. Презентація роману Юрія Чорного "Листопад"

Posted Автор: Створено: в Культура

3 грудня до Кіровограда завітав письменник із Умані Юрій Чорний зі своїм дебютним романом «Листопад». Це була перша презентація роману, і відбулася вона саме у нашому місті.

Спілкувався із читачами молодий автор спочатку на факультеті філології та журналістики КДПУ ім.. В. Винниченка, а тоді у інформаційно-аналітичному центрі «Перевесло». На вечірній презентації виступили кіровоградські музиканти Маша Моренко, Оля Алєксєєнко та Сергій Цигульський.

Юрій Чорний народився на Вінниччині, живе і навчається в Умані у ДПУ ім.. П. Тичини на факультеті соціальної та психологічної освіти. Письменник є співукладачем «Студентського життя ФСПО» (2012, 2013, 2014), учасником фестивалю «Ї» (Тернопіль), «Фестивалю Об’ємної поезії» (Київ).  

Як зазначив сам автор, починав він із «віршиків», а тоді перейшов на прозу. Читав неопубліковані твори, зокрема «Щоденники», а також декламував уривки із книги.

Ліричний, психологічний та ностальгічний дебютний роман Юрія Чорного про те, що ми дуже мало бачимо не озброєним оком. Навіть те, що ми бачимо, погано розуміємо. Внутрішні демони не дозволяють сприймати речі такими, якими вони є насправді. Ми записуємо в щоденнику лише перемоги, при цьому ігноруючи поразки, або обводимо дати червоним маркером у календарі.

Вже відомий широкому колу письменник Іван Байдак так відгукнувся про роман «Листопад» : «Роман про дорогу, критичні стани та точки неповернення; про зміни – вагомі й непомітні, дії – сплановані і мимовільні, рішення – буденні та ключові… Історія про «холодну осінь» та почуття, смерть та народження, рух та зупинки, відчай та ейфорію. Роман про вирішальний момент, коли зненацька приходить «листопад», безжально вбиває холодом, а потім змушує прокинутись і жити з нової сторінки…»

0
Коментарі вимкнені автором.
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори