файно сусід

Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Махінації у боротьбі за нову-стару назву міста (ФОТО)

Photo shared Автор: Створено: в Суспільство

Переглядав нещодавно фейсбук-стрічку. Помітив парадоксальну зміну уподобань мого рідного брата, щодо нової назви для нашого центральноукраїнського міста, яке доношує назву на честь псевдоніма більшовика  Сергія Кострикова (Кірова).

 

b2ap3_thumbnail_wp_ss_20150921_0001.pngВчора той самий парадокс вже поширився і на мого друга. Зв'язувався з обома, які були категорично проти російсько-імперської назви для нашого міста з питанням, чому вони змінили рішення і "світяться" на моїй фейсбук-сторінці, як прихильники підтримуваної сепаратистами ДЛНР і путінськими рашистами назви.

 

У відповідь дізнався, що НІХТО З НИХ НЕ ЛАЙКАВ ФЕЙСБУК-СТОРІНКУ "ЄЛИСАВЕТГРАД - МІСТО СВЯТОЇ ЄЛИСАВЕТИ". Конкретно мова про мого брата Євгена Савранського і друга Андрія Романчука.

 

Так наполегливо прихильники Єлисаветграду працюють над новою-старою імперською назвою міста, що маніпулюють  і нацьковують мене на рідних, близьких і шанованих мною людей???????????????????

 

Нічого не скажеш, прогресивні методи інсталяції у свідомість потрібної назви.

 

b2ap3_thumbnail_2015-09-22_150451.png Особливо мене вразила відповідь-реакція фейсбук-активіста колоніальної назви під ніком Viktor Baksheev на оприлюднення цієї махінації, який порекомендував писати доноси в СБУ. 

 

Не буду коментувати рівень культури і виховання таких єлисаветофільців - нехай живуть, вчаться і розвиваються. Але не вкладається в голові, як багато у нашому місті освічених, шанованих громадян і бізнесменів не розуміють таких очевидних речей. На путлєрТВ кісільов вже вєщал про симпатії до імперської назви Єлисаветград для Кіровограда, історічєскіє корні, розширення новоросії...

 

Влучно сказав щодо цього командир нашого 3-го полку спецпризначення Віталій Пікулін https://www.youtube.com/watch?v=jQnw_XclPKI

 

Невже не очевидно, що ІМПЕРСЬКА НАЗВА - колоніальна назва і загроза миру, що наш колоніальний менталітет має наслідком КОМПЛЕКС МЕНШОВАРТОСТІ з усіма його наслідками і БЛУКАННЯМ НА СВІТОВИХ ЦИВІЛІЗАЦІЙНИХ ЗАДВІРКАХ жителів чиненайбагатших земель у світі?

Коментарі  

 
-2 # Дмитро Савранський 04.10.2015, 13:14
За відсутності аргументів на оприлюднені махінації, конструктиву від єлисаветців чекати не доводиться.
Цитата
 
 
-5 # Alex 01.10.2015, 18:15
"евже не очевидно, що ІМПЕРСЬКА НАЗВА - колоніальна назва і загроза миру, що наш колоніальний менталітет має наслідком КОМПЛЕКС МЕНШОВАРТОСТІ з усіма його наслідками і БЛУКАННЯМ НА СВІТОВИХ ЦИВІЛІЗАЦІЙНИХ ЗАДВІРКАХ жителів чиненайбагатших земель у світі?"
Какой мусор в голове!Уровень жизни на Украине был не ниже,а выше чем в центральных губерниях России. Отмена крепостного права там началась раньше,чем в центре.украинск ий этнос сохранился благодаря нахождению в составе Российской империи...
Цитата
 
 
-4 # Alex 01.10.2015, 18:12
Долго начинали строить крепость, но могли и не достроить. Дело в том, что она произвела большое впечатление на Порту, которая восприняла это событие как недружественный акт со стороны Петербурга. Крепость находилась в тридцати часах езды от турецкой границы и потому, с точки зрения султана, ее строительство было нарушением русско-турецког о договора. За поддержкой он обратился к английскому и австрийскому правительствам. Обстановка накалилась настолько, что русский посол Обрезков начал опасаться, как-бы крепость св. Елисаветы не стало причиной разрыва и возможно, войны с Турцией. На это вице – канцлер Воронцов ответил: «…построение крепости св. Елисаветы будет для переду великим авантажем [выгодой, преимуществом-А . Л.] России и турков в узде содержать «. В результате, начатое дело было продолжено. Российская империя приняла самостоятельное решение, не произведя ни единого выстрела.
Цитата
 
 
-6 # Сергій 22.09.2015, 17:29
афтар, яка різниця хто там що лайкав в вашій буржуйській соцсєті. я (прихильник Єлисаветграда) наприклад так взагалі не ходю.
Дайош нормальний референдум!!!
Цитата
 

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори