файно сусід

Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Новорічна «Битва поетів» – стань переможцем!

Posted Автор: Створено: в Культура

Проект «Битва поетів» відкрив чимало поетичних талантів нашого міста. Учасники та переможці цього поетичного змагання створили три антології поезії за один рік – «Гра в поетів», «До барикад!», «Шепіт Альми», публікувалися у місцевих та всеукраїнських виданнях, виступали у місті, області, Україні, реалізовували поетичні та мистецькі проекти.

Участь у «Битві поетів» дає змогу поетові щомісяця презентувати слухачам-глядачам свою творчість, набувати безцінного досвіду публічних виступів, знайомитись із іншими поетами.

Цей поетичний майданчик збирає усе більше і більше прихильників поетичного слова. Кількість учасників та глядачів із кожним місяцем росте, а це означає, що культура у Кіровограді є, вона різноманітна, вона є цікавою.

Сподіваємось, що проект проіснує ще не один рік, і буде відкривати усе нові і нові імена. Колись серед них, можливо, будуть майбутні класики української літератури, лауреати престижних європейських конкурсів та фестивалів. А «Битва поетів» стане для них першим кроком, першою сходинкою до нелегкого Олімпу (Говерли, Евересту) поетичної слави.

«Битва поетів» проводиться щомісяця у середу о 18:00 у галереї «Єлисаветрад» (вул.. Пашутінська, 36)

 Наступна «Битва» відбудеться 24 грудня, і вона буде новорічною.

24 грудня (СЕРЕДА)

ПОЧАТОК: 18:00

Галерея "Єлисаветград".

Вулиця Пашутінська, 36

 

ВХІД - 10 ГРН.

ОРГВНЕСОК ДЛЯ УЧАСНИКІВ - 5 ГРН.

ПЕРЕМОЖЦЕВІ - ГРОШОВА ВИНАГОРОДА,

А ТАКОЖ ПРИЄМНИЙ ПОДАРУНОК

УСІМ ПРИСУТНІМ - ЧАЙ, ПЕЧИВО, ТА РОЗІГРАШ ПРИЄМНИХ ПРИЗІВ

 

МОДЕРАТОР: Поль Іщук (Кирило Поліщук)

Запрошуємо поетів та любителів поезії :)

Нагадуємо, що переможець «Битви» увійде до «Супербитви поетів», яка відбудеться у травні або червні 2015-го року, і визначить серед переможців «Битви поетів» 2014-2015 року найкращого.

0
Коментарі вимкнені автором.
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори