Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Першочергові кроки міської ради

Posted Автор: Створено: в Загальне

На мою думку, міська рада повинна зараз зробити наступне:

1. Переглянути медичну та транспортну реформи у місті Кіровограді. Щодо транспортної реформи, то після висновків тимчасової контрольної комісії Кіровоградської міської ради з вивчення ситуації, що склалася, при формуванні мережі автобусних  маршрутів загального користування  своє слово має також сказати прокуратура.

     2. Забезпечити відкритість та прозорість державних закупівель, що проводяться виконавчими органами міської ради та комунальними підприємствами міської ради. Провести перевірки таких закупівель за період з листопада 2010 року і по цей час.       

3.    Стягнути заборгованість по орендній платі  з боржників – орендарів земельних ділянок та комунального майна. Скасувати рішення про надання пільг по оплаті  орендної плати та плати за землю для ТОВ «Єлисаветградська транспортна кампанія», ДП «Кіровоградтепло». У разі відмови сплачувати орендну плату у повному обсязі – забезпечити їх повернення у комунальну власність.

4.    Ліквідувати збиткові комунальні підприємстав міської ради, такі, як КП «Агентство розвитку міста» та КП «Кіровограджитлосервіс».

0

Коментарі  

 
0 # Вака 06.09.2014, 08:36
Цитую Инна:
Вже переглянули. Бардака ще більше, ніж було, як прийшов Осетров до влади, так почав займатися тим самим, чим займалися регіони - віджимити маршрути. Осетров у владі це як у тому прислів"ї "Не дай Бог свині роги".

Я так понял вы маршрутами пытаетесь замылить глаза людям чтобы не видели более-более круче их дела.
Цитата
 
 
0 # Вака 06.09.2014, 08:34
Цитую Павло Топчій:
Сьогодні отримав відповідь від спецінспекції, що стосовно в.о. директора ЗОШ №32 складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 152 КУпАП та направлено його на розгляд до адміністративної комісії.

Дякуємо Вам Павле Сергійовичу за турботу та допомогу у принципових питаннях!
Цитата
 
 
+3 # Инна 04.09.2014, 08:16
Вже переглянули. Бардака ще більше, ніж було, як прийшов Осетров до влади, так почав займатися тим самим, чим займалися регіони - віджимити маршрути. Осетров у владі це як у тому прислів"ї "Не дай Бог свині роги".
Цитата
 
 
0 # Павло Топчій 28.08.2014, 10:42
Сьогодні отримав відповідь від спецінспекції, що стосовно в.о. директора ЗОШ №32 складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 152 КУпАП та направлено його на розгляд до адміністративно ї комісії.
Цитата
 
 
0 # Вака 22.08.2014, 11:12
Цитую Павло Топчій:
Я спробував пояснити навіщо потрібні контакти

Я просто пишу в бік інспекції, бо як робити гучні заяви то вони це вміють, а як на ділі то пшик виходить.
Наприклад давав начальник коментар Гречці, що на Єльчанінову, голову адмінкомісії, складено протокол за незаконне розклеювання оголошень і буде оштрафовано, а на ділі цим і не пахло.
Цитата
 
 
0 # Вака 21.08.2014, 09:31
Навіщо комусь якісь контакти. Є прямі порушення Правил благоустрою міста, які контролює спецінспекція. Причому не по одному напрямку, а саме: яма (компостна) викопана без ордера-дозвола на земляні роботи, складування смітт, захаращення.... Чи можливоє в Правилах є пункт де дозволено організовувати компостні ями?
Цитата
 
 
0 # Павло Топчій 21.08.2014, 09:45
Я спробував пояснити навіщо потрібні контакти
Цитата
 
 
+1 # Павло Топчій 21.08.2014, 08:29
Связывался со специнспекцией, они объяснили, что там находится компостная яма, которая используется для сбора опавших листьев. Но чтобы снять вопрос окончательно попросили дать контакты людей, которые этот вопрос подымают, чтобы вместе еще раз пойти туда и все проверить. Так, что Кира и Анат, если Вам интересно, пришлите свои контакты на .
Цитата
 
 
0 # Анат 18.08.2014, 08:12
Цитую Павло Топчій:
Займусь вопросом свалки возле 32 школы.

Уже пол года прошло, а вопрос не подымался. Или сколько должно пройти? Иванов и не слышал про такое. Дали бы ему хотя бы распечатку комента Киры.
Дальше этого блога оно не идёт!
Цитата
 
 
+1 # Кира 26.03.2014, 00:29
А я бы советовала рассмотреть вопрос о Специнспекции, об их "работе" в частном секторе. Помнится, были компании по обдиранию объявлений, расклеиваемых "не там" , поисками куч стройматериалов возле домов с выписыванием протоколов. Зато созданная дирекцией 32 школы свалка мусора на Валах - не их компетенция! "Идеей" можно поделиться с организациями и предприятиями города - Специнспекция одобрила. Записывайте: на любом свободном месте в 50 -100 метрах от вашей конторы-школы-с адика-офиса-маг азина выкапываете экскаватором яму кубиков на 4-6, и все, собственно, осталось туда выбрасывать весь мусор (пакеты, тряпки, ПЭТ и стекляные бутылки ...) Детки будут это иногда подпаливать, но нам ли бояться канцерогенов, да и больше мусора влезет. Наполнилась ямка - вырываем рядом новую (возле 32 школы уже третья наполняется, ну да Валы большие) А 2-метровые заборы на придомовых территориях до самой дороги с "присвоением" тротуаров, гаражи там же. Так что хочет кто соточку добавить - вперед.
Цитата
 
 
0 # Павло Топчій 26.03.2014, 09:11
Займусь вопросом свалки возле 32 школы.
Цитата
 

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори