Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Про КП "Кіровограджитлосервіс"

Posted Автор: Створено: в Загальне

Вчора міська рада підтримала мій депутатський запит «Про звіт КП «Кіровограджитлосервіс».

6 квітня 2012 року для всіх запам’яталось по різному, для мене – виходом «Вечірньої газети» чи не рекордним тиражем спецвипуску у 35 000 примірників. Спецвипуск було присвячено проекту програми реформування сфери обслуговування житлового фонду та прибудинкових територій Кіровограда.

Спецвипуск був насичений гарними схемами і діаграмами, а автори проекту обіцяли мешканцям багатоквартирних будинків закінчення цієї реформи вже у 2012 році.

Але, що відбулось насправді.

24 квітня 2012 року міська рада прийняла рішення «Про затвердження Програми реформування сфери обслуговування житлового фонду та прибудинкових територій», яким  була затверджена відповідна програма.

В цей же день  міською радою було створено комунальне підприємство «Кіровограджитлосервіс».

05 червня 2012 року міська рада прийняла рішення «Про передачу житлового фонду в господарське відання комунального підприємства «Кіровограджитлосервіс»

Кіровоградської міської ради № 1706, відповідно до якого було вирішено передати до 1 жовтня 2012 року житловий фонд житлово – експлуатаційних контор № 1, 4, 7, 10, 12, 13, комунальних ремонтно – експлуатаційних підприємств № 3, 6, 9, 11 в господарське відання комунального підприємства «Кіровограджитлосервіс».

Але, наскільки мені відомо, то рішення від 05 червня 2012 року № 1706 до цього часу не виконано і жодного будинку до господарського відання комунального підприємства «Кіровограджитлосервіс» не передано.

Щодо фінансування вказаного комунального підприємства, то за інформацією, що є у мене, у 2012 році з міського бюджету  було виділено 180 тисяч гривень, з  яких витрачено майже 113 тисяч, і у 2013 році виділено таку ж суму у 180 тисяч гривень, з яких станом на 1 червня цього року витрачено 88 тисяч гривень. Тобто за рік існування комунального підприємства «Кіровограджитлосервіс» на його утримання витрачено 200 тисяч гривень, а результат – відсутній.

Керуючись ст. ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас, шановний Олександре Дмитровичу, зобов’язати керівника КП «Кіровограджитлосервіс» підготувати та надати до наступного чергового засідання міської ради звіт про результати діяльності цього підприємства, в якому вказати, чим займались працівники даного підприємства протягом всього часу його існування,  зазначити причини невиконання рішення міської ради від 05 червня 2012 року № 1706 та  назвати посадових осіб, яких було притягнуто до відповідальності за невиконання вказаного рішення, а також вказати кількість працюючих на даному підприємстві  із зазначенням розміру заробітної плати.

Цікаво, що буде у звіті.

0

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори