Гречані блоги

Блоги небайдужих особистостей на інформаційному порталі Кіровоградщини "Гречка"

Письменник Макс Кідрук у Кропивницькому (7 листопада)

Posted Автор: Створено: в Культура


7 листопада до Кропивницького завітає відомий український письменник Макс Кідрук. Презентація нового трилера «Зазирни у мої сни» відбудеться у  креативному ІТ просторі KOWO (провулок Василівський 10, поверх 5) о 19:00.

Макс Кідрук – український письменник, мандрівник, колумніст чоловічого журналу «XXL», автор багатьох книжок, серед яких трилери «Твердиня», «Жорстоке небо», «Зазирни у мої сни»,  засновник науково-популярного проекту «Quantum», вважається першим в Україні автором тревелогів та технотрилерів («Бот»), побував більше ніж у 30 країнах, серед яких Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші, за освітою –  інженер-енергетик.

Кожна презентація Макса Кідрука – це незабутня подія. Не пропустіть зустріч із письменником у своєму місті!

Про трилер «Зазирни у мої сни»:

Як ви будете реагувати на те, що у вашого чотирирічного сина з'явиться уявний друг? А якщо цей «друг» скаже малюку написати емейл у ФБР, попереджуючи про реальний запланований теракт? Або ж змусить дитину взяти ножа і попрямувати до ліжка, де ви будете мирно спати в той час?

Трилер «Зазирни у мої сни» – це містична і страхітлива історія боротьби із чимось потойбічним, де чотирирічний хлопчик – Тео Белінський розмінна монета у руках потойбічної істоти. Але його тато – Мирон Белінський намагатиметься зробити усе, щоб врятувати власного сина.


7 листопада

19:00

Креативний ІТ простір KOWO (Провулок Василівський 10; 5 поверх)

Вартість квитка:
до 7.11 - 40 грн
7.11 - 50 грн
Квитки замовляйте в організатора
Деталі: vk.com/zums_kr 


0
Коментарі вимкнені автором.
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлюють автори